Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skazany na Neta

Prison Break kiedy 3 seria?

Polecane posty

Gość weewewew
jaciagne wlasnie 3odcinek z bearshare, ale 2seria byla lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_love
Pianka... dzięki za linka.. już oglądnęłam i też uważam, że 2 seria była lepsza.. tutaj brak emocji i tempo siadło..rozwlekane są sytuacje niemożliwie... i tak na siłę stwarzane wrażenie sensacji.. ale mam nadzieję, że dalsze będą lepsze i coś się zacznie dziać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm wg mnie najlepsza
była 1 seria;)2 też był ok,ta 3 mam nadzieję,że z czasem się rozkręci:-)Ale ogólnie uważam,że PB to zajebisty serial,przy nim wszystkie polskie seriale mogą się schować:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_love
masz rację że zajeeebbbisty serial, ale ostatni odcinek za bardzo rozciągnięty i tym samym spadło tempo. ale myślę że Michael dalej podkręci i adrenalina skoczy podczas oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe bejbe
hej kochani ,wie ktos kiedy bedzie 4 odcinek w stanach?? no i w sieci :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie dobry cukierek
premiery sa w poniedzialki o 20:00, we wtorek po 5-tej nad ranem zaczynaja pojawiajac sie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie dobry cukierek
*pojawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety w USA w tv będą
przerwy w nadawaniu PB:-( September 17, 2007 (8/7pm): Episode 3.01 - Orientacion September 24, 2007 (8/7pm): Episode 3.02 - Fire/Water October 1, 2007 (8/7pm): Episode 3.03 - Call Waiting October 8, 2007 (8/7pm): Episode 3.04 - Good Fences November 5, 2007 (8/7pm): Episode 3.05 - Interference November 12, 2007 (8/7pm): Episode 3.06 - TBA November 19, 2007 (8/7pm): Episode 3.07 - Vamonos u nich takie przerwy są normalne jak puszczają seriale w tv:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wszystkie odcinki można ściągnąć ze stronki http://theprisonbreak.net tylko trzeba się zrejestrować :) ściągają się dość szybko napisy na hatak.pl - bardzo fajne hasła typu \"bezpieczny jak Kubuś marchewkowy\" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpiska odcinków PB
Aktualna rozpiska prezentuje się następująco: October 8, 2007 (8/7pm): Episode 3.04 - Good Fences October 15, 2007 (8/7pm): Episode 3.05 - Interference October 22, 2007 (8/7pm): Episode 3.06 - Photo Finish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za linki
:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_love
niestety nie wiem jak się ściąga z tego rapidshare, muszę szukac innych sposobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy juz Ci mowie jak sciagac z tego cholerstwa :) Klikamy na linka lub wklejamy link w okno przegladarki. Po kliknieciu ukaze sie strona z tabelka. Przewijamy na sam dol i klikamy na przycisk FREE (prawy dolny róg tabelki). Zostaniemy przeniesieni do nastepnej strony z odliczaniem. Czekamy az odliczanie sie skonczy i przeniesie nas do kolejnej strony. W puste pole wpisujemy kod znajdujacy sie obok i klikamy przycisk DOWNLOAD. Identycznie postepujemy z pozostalymi plikami. Musimy pamietac, ze po pobraniu pliku należy poczekać od kilku, do kilkudziesięciu minut (w zależności od rozmiaru ściągniętego pliku), aby móc pobrać kolejny plik. Jezeli masz neostradę albo lacze z netii wystarczy zresetować połączenie (sciagasz pierwszy plik, resetujesz polaczenie, sciagasz nastepny, resetujesz itd.). Gdy mamy juz wszystkie pliki na dysku ( w naszym przypadku cztery) nalezy je rozpakowac. Potrzebny jest do tego odpowiedni program (Winrar albo Winzip). Wystarczy, że zaznaczysz do rozpakowania jedno archiwum a reszta poleci automatycznie. KOOONIEC! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_love
takaaa jedna.... KOCHAM CIĘ !!!!! JESTEŚ CUDOWNA !!!!wczesniej sciągnęłam ze strony ThePrisonBreak.net cztery części tych plików rar ale dopiero Twoja informacja o rozpakowaniu przez program WinRar załatwiło temat(ściągnęłam sobie WinRar) i poszło cudownie! WIELKIE DZIĘKI !!! GDYBY NIE TY CHYBA ZE ZŁOŚCI BYM COŚ KOMUŚ ZROBIŁA!😍🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_love
nie wiem jak wy, ale ja byłam zaszokowana tym co się stało z Sarą, szkoda, że już nie będzie grała w następnych odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole inna aktorka grala Sare(tylko zgrabnie to zakamuflowali), wiec bylo pewne jaki spotka ja los ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziekc
kiedy dalsze odcinki???? raz piszecie ze 5 12, 19, listopad....a raz ze 15, 22, pazdziernik, skad takie informacje i ktora jest prawdziwa??????????????????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_love
piąty odcinek będzie emitowany w USA 22.10 a do ściągnięcia będzie we wtorek, tam ważniejsze są rozgrywki Amerykańskiej Ligi Basebolla, a nie jakiś serial, to my się tylko tak tym podniecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PB jest lepszy niż jakiś
tam amerykański beseball:-PJak można się poniecać facetami odbiajacymi piłeczki kijem:-oJeszcze rozumiem MŚ w piłce nożnej lub Euro(niektóryz piłakrze są calkiem,całkiem,poza tym lubię mecze piłki nożnej)ale baseboll:-onuuuuuuuuuda:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×