Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiuuula

Potrzebuje przetlumaczenia waznego listu

Polecane posty

Gość asiuuula

BEDE BARDZO WDZIECZNA :D I have to draw your attention to your outstanding hospital account, which as noted above, amounts 15000 euro Please discharge the account within the next 14 days or,alternatively write to me explaining why you are withholding payment from us. I regret that failure to contact me will leave me with no option but to put your account into the hands of our solicitors for colection. I can assure you that I have no desire to take such action. Please contact me therefore in this regard without further delay. Z gory bardzo dziekuje :) za przetlumaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xml
muwiac krotko masz przejebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka-perelka
musisz zwrócic kasiore, te 15000 euro za jakis pobyt lub leczenie w szpitalu, masz to wyjasnic w ciagu 14 dni, w przeciwnym razie oddaja sprawe da prawnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skontaktuj sie jak najszybciej z autorem listu, bo jesli nie to przekaze to prawnikom. musisz tez w ciagu 14 dni wyrownac rachunek za leczenie szpitalne na 15tys euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze chwilke wiec przetlumacze calosc Chcialbym zwrocic Twoja uwage na niezaplacony rachunek szpitalny, ktory tak jak zaznaczono wyzej wynosi 15000 euro. Prosze uregulowac rachunkek w ciagu 14 dni, lub napisac do mnie z wyjasnieniem dlaczego wstrzymujesz sie z zaplata. Z przykroscia zawiadamiam ze brak kontaktu z Twojej strony zmusi mnie do przekazania sprawy w rece prawnikow ktorzy wyegzekwuja naleznosc. Zapewniam takie rozwiazanie nie jest moim zyczeniem. Dlatego prosze o kontakt w tej sprawie bez dalszych opoznien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuuula
Dziekuje bardzo wszytskim za przetlumaczenie 👄 valeriana to dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dablin leczenie sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde nie wiem
a nie wiedzialas ze nie zaplacilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×