Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popa

upławy

Polecane posty

Gość popa

Nie chcę się wygłupić lecz skromnie zapytać. Czy upławy mogą być jakimkolwiek sygnałem że zaszłam w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjj
no pewnie ze tak!!!!!!!!!!!1jesli sa one biale i intensywne szczegolnie przed miesiaczka i w czasie spozniania sie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po uplawach mozna poznac czy sie jest w ciazy ale ja nigdy bym nie odroznila. najlepszy sposob to test bo sprawdzajac temp ciala ktora tez moze wskazywac na ciaze jest rowniez bardzo trudne. poniewaz alkohol stres moze wszystkjo zatuszowac. kup sobie test ciazowy lub zrob test na krew-ten wykaze ci juz 6 dniowa ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popa
" ojjjjjjjjjjj" Ucieszyłam się z Twojej odpowiedzi, ale tylko w połowie ponieważ upławy są bielusieńkie , obfite ale nie zbliża mi się ani nie spóznia okres. Nie ukrywam że baaardzo chcemy z mężem dziecka i już każdą zmianę mojego ciała postrzegam jako sukces. Tylko że rozsądek mówi mi że jest zupełnie odwrotnie i dzieje się ze mną coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magii
nie martw się :) takie upławy mogą jedynie świadczyć o tym ,że zbliża się owulacja, dni płodne upławy, które są innego koloru "pachną" nieciekawie mogą świadczyć o stanie zapalnym, grzybicy itd jak chcesz się uspokoić idz do lekarza, on najlepiej Ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosska12
Mam podobny problem z upławami tylko gdy sie pojawiają odrazu martwie sie że to stan grzybiczny.. moje upławy są gęste i białe..dodam że za jakieś 10 dni mam okres i zarzywam tabletki anty..czy moje upławy są normalne???(są bezwonne i nie podrażniają mnie) prosze napiszcie bo strasznie sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×