Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca w UK

da sie pracowac bez jezyka angielskiego w UK

Polecane posty

Gość praca w UK

witam, mam znajomego znajomego co proponuje pomoc w angli. Problem jest taki, ze nie znam wogole jezyka angielskiego. Stad moje pytanie do wszsytkich tych co byli w Angli sa lub beda.. jak to jest z ta praca w UK? Piszcie wszystko co mozecie. Z gory dziekuje :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jezyka beda cie traktowali
jak debila . Reszte sie domysl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w UK
:/ To, ze nie znam jezyka angielskiego nie oznacza, iz nie moge wiedziec co znaczy UK. Za debilke tez sie nie uwazam. Mam obroniony tytul mgr prawa wiec to, iz nie wladam akurat angielskim nie oznacza, ze na miano debila zasluguje. Jezyk angdielski jest dla mnie nieznany ale np po niemiecku potrafie sie porozumiec i pisac. POWRACAJAC.. ponawiam pytanie :) Co do wpisow takich jak 2 wczesniejsze no coz.. to co tu wypisujemy swiadzczy tylko o nas tak wiec szkoda niektorych ale coz :) Czekam na warte przeczytania wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak ty to sobie wyobrazasz
taka prace bez znajomosci języka?? no jak? jestem ciekawa co mysla tacy ludzie co jada do Anglii i nie znaja jezyka??? ja sobie tego nie wyobrazam! i co zamierzasz tam robic? jaka prace wykonywac, bo przeceiz w kazdej w wiekszym lub mniejszym stopniu bedziesz musiała ROZMAWIAC...no moze trafisz tam gdzie pracuja sami polacy do jakiejs fabryki, magazynu czy tym podobne ale z reguły gówno warta jest taka praca. mozesz siedziec na zmywaku, sprzatac, ale czy po prawie własnie o tym marzysz? nie znajac jezyka kazdy bedzie cie po tobie jezdził jak bedzie chciał - bedziesz uzalezniona od innych...sorry ale jak dla mnie to czysta głupota! powiem ci tak, ja znam bardzo dobrze angielski a miałabym obawy, bo słyszałam wiele razy ze ludzie co uczyli sie w polsce długo jezyka i mieli nawet certyfikaty - mieli trudnosci, a co dopiero ktos kto nic nie rozumie. zalezy tez co ci proponuje ten znajomy znajomego, moze prace na farbie malin czy jezyn. zalezy tez jakiej pracy ty oczekujesz, bo na jakas powazniejsza to bez jezyka nie masz szans. a skoro znasz niemiecki, to nie lepiej zebys pomyslała o niemczech lub holandii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w UK
narzeczony ma zapewniona prace, ze stac by nas bylo na zycie reazem z jego pensji spokojnie.. a ja moglabym pracowac np u polskiej rodziny jako niania ;) co do jezyka, poszlabym do szkoly jezykowej :) a co do prawa.. skoro szukam czegos innego w swoim zyciu to widac, ze tu w Polsce nie chce, to, ze mam dyplom nie oznacza, ze mam cos robic wbrew sobie a czasami jest tak w zyciu, ze cos sie moze odwidziec i u mnie tak wlasnie sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca wUK----- olej komentarze zlośników, a co do odpowiedzi na Twoje pytanie to rzeczywiście moze byc trudno bez znajomosci jezyka, teraz jest w Anglii, Szkocji, Irlandii cale mnowstwo obcokrajowcow i jest duzo konkurencja na rynku, nawet w pracach typu fabryka, skoro Twoj facet bedzie mial prace na caly etat to utrzymacie sie we dwoje, tylko pomysl ze moze to zaowocowac problemami w Waszym zwiazku, sama rozumiesz, on haruje a Ty nie pracujesz, ale spokojnie przemysl cala sytuacje, moze uda Ci sie załatwic sobie wyjazd przez jakąs agencje pośrednictwa np. do fabryki, wtedy wystarczy przewaznie podstawa języka, ja juz jestem w Polsce ale spedzialm troche czasu za granica wczesniej i wiele osob spotkalam ktore ni w zab angielskiego nie znaly, na pewno bedzie Ci barddzzzzoooo trudno. Olej tych co Cie tu wyzywaja od idiotek, ktore niby nie wiedza co to UK, dam sobie rekę uciąc ze to matoly ktore tylko sie chwala a sami nie wiele wiedzą, glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez znajomości języka angielskiego być może uda Ci się znaleźć prace 'po znajomości' albo jeśli spotkasz pracodawcę który będzie umiał się z Tobą porozumieć w języku ojczystym, bo jak wyobrażasz sobie swoją rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim kiedy nie będziesz rozumieć nawet zadawanych C**pytań? Sama to przemyśl. życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetanka
To jest dla mnie absolutnie niemożliwe. Po prostu nawet strach wyjechac bez znajomości języka angielskiego. Mój brat najpierw skończył SpeakUp a potem dopiero wyjechał do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilSzejdak
no jak po Speak up to wierzę, że mógł się dogadać, ja dzięki nim przełamałem strach przed mówieniem, fajna szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magister prawa i bez jezyka angielskiego. Przeciez to niemozliwe i nienormalne. to musi byc jakas sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korrrnicki
Wiadomo ze i tak kazdy z nas podejmuje decyzje ale na pewno warto jest postawić na pierwszym miejscu na nauke jezyka a potem mozemy mysleć o takich wyjazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna pracowac w UK bez znajomosci jezyka. Pracuje, radze sobie swietnie i groszy nie zarabiam. I nikt mnie nie wykorzystuje i nie traktuje jak debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×