Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość intel

uszkodzony penis- wedzidelko

Polecane posty

Gość intel

witam podczas stosunku cos strzelilo... poleciala krew, zrobilo mi sie troche slabo... mam naderwane wedzidelko... stalo sie to jakies 5 dni temu od tamtej pory wszystko niby wraca do normy... nic nie boli nie pisze...moge normalnie sikac... nie wiem jakie moga byc tego powiklania i co dalej z tym robic.. czytalem ze moze sie to konczyc na zabiegu i zszywaniu:( jak nrazie nie boli... nie probowalem jeszcze kolejnego stosunku. Nie wiem czy teraz to sie samo ma zagoic? moze ktos mial podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
Mi się po 5 dniach samo zagoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intel
i co? i wszystko bylo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
Miałem trochę stracha przed następnym razem i było takie małe zgrubienie, które lekko przeszkadzało. Po pewnym czasie wszystko wróciło do normy. Musisz może nieco spokojnieji ostrożniej podchodzić do sprawy i dbać o dobre smarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intel
a nie masz teaz juz problemow z tym?? ja sie boje ze znowu mi sie to naderwie i nie wiem co wtedy:( czytalem ze naderwanie zmniejsza odczucia itp. ponoc czasem potrzebny jest zabieg a czasem nie. dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
jakos od 30 lat wszystko funkcjonuje jak najlepiej, żadnego handicapu w odczuwaniu nie stwierdzam. Ale moj przypadek nie jest oczywiście miarką dla wszystkich. Ewentualnie pokaż to jakiemuś konowałowi, bo jakiś zabieg może być konieczny. U mnie było to naderwanie, takie przewężenie tego wędzidełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intel
ok wielkie dzieki:) mam nadzieje ze moj problem zakonczy sie tak samo jak Twoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×