Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorka15

Szukam niani - praca od września 2007

Polecane posty

Gość dorka15

Witam, poszukuję niani dla 10 miesięcznej pogodnej dziewczynki. Praca we Wrocławiu, okolica ulicy Grabiszyńskiej (bardzo dobry dojazd praktycznie z całego Wrocławia), pełen wymiar czyli 5 dni w tygodniu po mniej więcej 7 godzin dziennie. Praca od września 2007 r. Bardzo chętnie spotkalibysmy się ze studentkami zaocznymi (np. kierunków pedagogicznych), generalnie z osobami do 50 roku. Zalezy nam na podjęciu współpracy na conajmniej 2 lata. pozdrawiam i czekam na kontakt 502 578 046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
nie rozumiem wypowiedzi nadesłanej na ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaghjsu
a czy moga byc osoby spoza Wroclawia-tzn z zamieszkaniem u was? Bo ja jestem po studiach wychowanie przedszkolne sama mam dzieci ale moge wuyjechac-dziecmi sie ktos zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Kardenima
Gaghajsu, czy jak Tobie tam ... , a gdzie Ty chcesz jechać, komu planujesz dzieci zostawisz ? Twoje dzieci potrzebują Ciebie, a nie obcych ludzi. A co Ty myslisz ze ludzie obsypią Ciebie kasą za pilnowanie dzieci ? Nie warto poswiecać Dzieciństwo Twoich dzieci dla innych dzieci. A nawet niech Ciebie obsypią kasą .... w co wątpię, to ile jest warte dzieciństwo Twoim dzieci z Tobą ? Może podaj cenę, bo sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Tak jak już pisalam 5 dni , 7 godz dziennie. Miesięcznie 480zł. Nie daje posiłków ani napojów. Buty należy ściągać i przynieść wlasne kapcie gdyż mam nowe perskie dywany warte kilka tyś USD. Zainteresowane proszę o odp. Tylko poważne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk
o 1 w nocy nie szuka sie opiekunki dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Proszę tu nie żartować. Szukam niańki a nie komantarzy twojego pokroju chlopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamataaa
za takie gorsze nikt by nie pracował :/ minimalna stawka to 6zł kobieto... przy pracy 7h 5razy w tyg to 840zł .... za 400zł to mozesz sprzataczke zatrudnic conajwyzej... szkoda słow .. . ciekawe czy Ty bys chciała za tyle pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Kochanie ja mam pieniądze i nie muszę pracować fizycznie. Proszę mnie nie obrażać. Natomiast dla slużby takie są niestety stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamataaa
jesli tak nisko cenisz swoje dziecko i pomiatasz ludzmi... to zycze powodzenia w szukaniu niani.... moze lepiej oddaj do złobka dzieciaka??? szkoda slów na takich ludzi.... skoro sama zarabiasz to powinnas wiedziec ze 400zł mozesz sobie w dupe wepchac!!! marne grosze... to wyzysk i ponizenie ... mam nadzieje ze nie znajdziesz niani za taka cene!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklik
dorka-malo [lacisz jak na Wrocalaw u mnie miasto niewielkie tyle placa a po co ci studentka pedagogiki dla takiego malego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
480zl?????????? nie osmieszaj sie kobieto z dywanami! wyzysk 2,70 za godzine! bylam opiekunka juz 4 razy i dosyc dlugo pracowalam u roznych ludzi nigdy ale to nigdy nie zarabialam takich groszy. i jeszcze zeby w termosie herbate nosic. paranoja! bylam traktowana jak domownik! pozdrawiam "moje"wszystkie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbnbjhgf
ja mysle ze ta dorka to jakas podpucha jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Jeśli komuś nie odpowiada moja oferta proszę nie pisać. Nie mam czasu na zbędne dyskusje. Pensja 480zl nie jest wcale mala. U mojej sąsiadki w willi obok pracują panie z Ukrainy za 350zl + jedzenie i mieszkanie i są bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamataaa
wez dorka :d sie juz nie osmieszaj ... idiotka z Ciebie do kwadratu z perskimi dywanami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
350zl + jedzenie i mieszkanie to ciut więcej niż 480 zł minus koszta dojazdu. Raczej w dzisiajszych warunkach nikogo nie znajdziesz - i dobrze, precz z wyzyskiem. :) Ja nie mam nadmiaru kasy, ale wstydziłabym się zaproponować 2,70 za godzinę JAKIEJKOLWIEK pracy. Nie mówiąc o tak odpowiedzialnej, jak opieka nad dzieckiem. A nawet pani sprzątająca u nas w firmie ma prawo i zorbić sobie herbaty, poczęstować się ciachem, jeśli jest czy postać i pogadać chwilę z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
u mnie służba nie zjada resztek ze stołu. To się wyrzuca. Pisalam wyraźnie - nie zapewniam posiłków. Bardzo proszę o poważne odpowiedzi. Naprawde szkoda czasu na takie docinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluplu
a to sie osmieszyłas kobieta hahahaha dobre za takie grosiki szukasz studentki dla rozwydrzonego bahorka? co ty myslisz ze ty jestes kims a inni nikim? hahahah dywany za pare dolców chyba na targu za 100 kupione dobre ale sie usmiałam masz poczucie humoru dorka ale zamaist mózgu pomarszczoną rodzynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
tak anprawdę mam 15 lat grzebię w smietnikcha i czyszczę klozety i na ten czas musze zapewnić dziecku opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
lubię też seks analny z przygodnym facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty debila szukasz? kto ci bedzie pracowal za 400zl gdzie kasa na dojazdy, na zarcie pojdzie, to na zero ktos wyjdzie - super praca... kobieto ty sie opanuj! 2,70zl na godzine to jest smieszne.. i jeszcze swoja herbate i kawe... moze jeszcze swoj papier toalety jesli ktos chcialby zalatwic potrzebe u ciebie w domu czy tez nie mozna?..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
jestem ograniczona umysłowo wiec piszę bzdury czasem dostaję tęgie lanie od męża i wtedy troche mysle lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"u mnie służba nie zjada resztek ze stołu\" A w firmie, gdzie pracuję pani, która sprząta w ogóle nie jest nazywana służbą. Trochę nie te czasy i podejście też mamy jakby inne. Swoją drogą, to piękne, nie żałować paru tys. USD na dywan, a na wychowanie własnego dziecka skąpić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Zamilcz podszywaczu ! Nie bronię używać papieru toaletowego, ale oczywiście w granicach rozsądku. Przewiduje tylko 3 przerwy na toalete po 5 min. Wtedy moja kucharka może doglądnąć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Zapraszam do dzwonienia i umawiania się. Niestety najbliższy tydzień mam już zajęty przez kandydatki. Zglosilo się 47 pań i razem z psychologiem będziemy oceniać kandydatki. Jeśli nie wybiorę z tej grupy można dzwonić i zapisywać się na późniejsze terminy, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htfjguyyttttttttt
ty ,PELUKA ,nie reklamuj sie ze smieciami z allegro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanarek88
Wogóle co za baba ta dorcia, myśli że jest bossem. Za 400 zł to mogę Ci ewentualnie nasrać na ten twój perski dywanik. Ale skoro masz tyle kasy a takie pieniądze chcesz dać za pilnowanie dziecka to congrats. BRAWA dla doroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanarek88
A tak wogóle to co TY myślisz, że jesteś madmuazel a wszyscy koło Ciebie to tyracze! Weź idź wogóle spać i nie pęcz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×