Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Auto

Prawo jazdy

Polecane posty

Gość Auto

Nurtuje mnie jedno. Powiedzmy ze kurs prawa jazdy kosztuje 1000zł a podejscie do egzaminu 200zł. Czy jezeli nie zdam to za drugim razem znow musze zaplacic 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeee
tylko za egzamibn to chyba kurwa logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auto
Kurcze na złym forum napisalam , zakupy to są ale nie zauwazylam .. no wlansie nie jest to dla mne takie oczywiste a chocby dlatego ze wiele osob mi mówi ze za caly kurs od nowa tzreba zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeee
robisz kurs raz na cale zycie a za egzamin placisz za kazdym podejsciem,jak by bylo tak jak piszesz to by to byl rozboj w bialy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaa
No ten kurs to nie raz na cale zycie, po jakims czasie, nie wiem dokladnie, po jakim, waznosc kursu sie przedawnia i trzeba robic na nowo. Mam tu na mysli oczywiscie sytuacje, gdy sie podchodzi do egzaminu, nie zdaje i daje sobie spokoj z probami, a po kilku latach na nowo nabiera ochoty na prawko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeee
bzdury gadasz,wszystkie kursy po 1998 zrobione sa wazne,ja zrobilam w 2003 i podeszlam 1 raz do egzaminu w 2007 i kurs byl dalej wazny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kurs chodzi się i za niego płaci tylko raz! Jeśli ktoś nie zdaje egzaminu, to najczęsciej przed kolejnym terminem wykupuje dodatkowe jazdy. I za te dodatkowe lekcje płaci. Potem opłaca drugi raz TYLKO EGZAMIN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może chodzi Ci o to, że nie zdałaś za którymś tam razem, a potem sobie odpuściłaś podchodzenie do egzaminu na pare lat i po tych paru latach znowu chcesz próbować? Tutaj nie mam pewności, ale kiedyś to się przedawniało po roku chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaa
No wlasnie chodzilo mi o to, o czym hola hola pisze. Tez slyszalam, ze sie przedawnia, tez chyba ze po roku. I teraz sama juz sie zamieszalam. Moja siostra zrobila kurs 3 lata temu, egzamin oblala i zakonczyla przygode z prowazdeniem auta. Teraz stwierdzila, ze prawo jazdy jednak miec musi i wybiera sie na kurs po raz drugi, bo sie dowiedziala (ale skad? nie wiem), ze tamten kurs juz niewazny. Zaraz poszukam, jak jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie przedawia sie kurs. tylko ewentualnie zes egzaminu poniewaz ten sklada sie z czesci teoretycznej i praktycznej. jesli zda sie teorie a praktyke obleje, to teoria sie przedawnia po pol roku. wtedy trzeba zalizy od nowa caly egzamin, obie jego czesci. aha i placi sie osobno za oie czesci egzaminu, chyba o to tu hodzi w tym topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem jak to wygląda ;) kurs jest ważny przez jakiś czas dokładnie nie wiem ile (słyszałam, że pół roku, ale to nie jest pewne).Po każdym trzykrotnym niezdaniu egzaminu państwowego należy wziąć udział w obowiązkowym szkoleniu dodatkowym. Szkolenie to polega na odbyciu co najmniej: - 10 godzin zajęć teoretycznych w przypadku trzykrotnego uzyskania negatywnego wyniku z części teoretycznej egzaminu, -5 godzin nauki jazdy w przypadku trzykrotnego uzyskania negatywnego wyniku z części praktycznej egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×