Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ATORKI

Ni jestem do konca szczesliwa w zwiazku

Polecane posty

Gość ATORKI

Jestem z chlopakiem od 8 miesiecy. wczesniej bylismy tylko kumplami, dogadywalismy sie lubilismy ze soba spedzac czas. Ale ja sie zakochalam , powiedzialam mu o tym, przez pare miesiecy dalej tylko jako kumple sie spotykalismy, ale on mi wkoncu poowiedzial ze jemu tez zalezy i ze chce byc ze mna. Ale do konca nie wiem dlaczego on jest ze mna czy mnie tylko lubi czy czuje cos wiecej.Ja go kocham i on o tym wie. Wiem ze jest troche skryta osoba i nie jest najlepszy w okazywaniu uczuc.Ale czasem mi sie wydaje ze jednak nic wiecej do mnie nie czuje, wtedy sie czuje nieszczesliwa:o Dodam jeszcze ze 2 lata temu rozstal sie ze swoja ex z ktora byl 7 lat, ona go zostawila dla innego. boje sie ze czuje cos do niej. A nawet jesli nie to boje sie ze nie chce juz sie zwiazac tak na stale teraz, ze nie jestem wazna dla niego. chociaz czasem pokazuje mi ze mu zalezy. Przyznal mi sie rowniez do tego ze w tamtym zwiazku on nawalil dlatego ona odeszla, nie powiedzial dokladnie co. Boje sie ze w stosunku do mnie tez moze cos podobnego zrobic. Dodam jeszce ze on ma torche trudny charakter. Smutno mi teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATORKI
nikt mnie nie pocieszy??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magrat
Hej, nie załamuj się. Większosc ludzi wchodzi w związki po jakichś przejściach i traumach, to nic nadzwyczajnego. Poza tym chyba większość rzeczy sobie wymyślasz, czy on daje Ci powody do tego, abyś go posądzała, że czuje coś jeszcze do tamtej dziewczyny? skoro chce być z toba, to chyba mu zależy? Faceci nie są zbyt wylewni, mowią raz, że im zalezy, że kochają i tak po prostu jest dopóki tego nie odwołają. W każdym związku po fazie zauroczenia przychodzą trudności, ale trzeba je przezwyciężać. Zawsze istnieje ryzyko, że jedna strona może się od kochać, na to nikt nie daje gwarancji. Uszy do góry. A jak masz jakieś wątpliwości, to porozmawiaj szczerze ze swoim mężczyzną, od tego jest. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATORKI
ale on mi nigdy nie powiedzial ze mnie kocha:( moze stad te mmoje watpliwosci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadia
Nie martw się, mój mężczyzna tylko raz mi powiedział, że kocha i według niego to mi powinno wystarczyć bo on swoją miłość okazuje. I wiesz ma rację, widze po jego zachowaniu, gestach, tym co dla mnie robi, jak o mnie mysli, że on mnie kocha. On tweirdzi ze lepiej jest pokazać kobiecie że się ją kocha niż jej to mówić. Na początku mi to przeszkadzało ale teraz już wiem co miał na myśli. Ja czuję że on mnie kocha bo widze jego zachowanie. Musisz też na to zwrócić uwagę, jaki on ma stosunek do ciebie, czy ci pomaga, czy możesz go zawsze o wszystko poporsić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×