Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1310

szakir i kulka odezwijcie sie

Polecane posty

Gość 1310

czesc szakir jak sie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1310
umnie wszystko dobrze choc moglo byc lepiej. ale jeszcze bedzie mam nadzieje. Tesknie za wami , czekam na odpowiedz i bardzo was kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1310
czesc jak sie macie juz niedlugo wielkie swieto mateuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1310
u mnie ok. dzien za dniem leci w nastepnym tyg. zaczynam prace w kawiarni, 5min. od domu nie bede duzo zarabiac ale zawsze to cos. lato sie konczy, odpoczejam sobie fizycznie i psychicznie na plazy tego mi brakowalo. nie martwcie sie nie mam zamiaru tutaj zostac, w glowie mam tylko to aby wyjechac z tad. i wyjade predzej czy pozniej.przyjechal tetaz na wakacje kaju brat, przywiozl nam niekture rzeczy kture tam zostawilismy. Ciesze sie ze mama jest z wami teraz, i ze znalazlas prace. zobaczysz ze wszystko bedzie sie nam dobrze ukladalo. do zobaczenia, mocno was kocham i tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1310
u mnie ok. dzien za dniem leci w nastepnym tyg. zaczynam prace w kawiarni, 5min. od domu nie bede duzo zarabiac ale zawsze to cos. lato sie konczy, odpoczejam sobie fizycznie i psychicznie na plazy tego mi brakowalo. nie martwcie sie nie mam zamiaru tutaj zostac, w glowie mam tylko to aby wyjechac z tad. i wyjade predzej czy pozniej.przyjechal tetaz na wakacje kaju brat, przywiozl nam niekture rzeczy kture tam zostawilismy. Ciesze sie ze mama jest z wami teraz, i ze znalazlas prace. zobaczysz ze wszystko bedzie sie nam dobrze ukladalo. do zobaczenia, mocno was kocham i tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nareszcie cie znalazlam na twoim drugim topiku juz ci odpisalam i jak chcesz to umomy dzisiaj na 21 SZA TO WTEDY DLUGO POGADAMY ja jutro ide do pracy na 10 do 19 w tygodniu nie bede miala duzo czasu na pogaduszki iec mysle ze bedziemy sie kontaktowac w weekendy pozdrawiamy i do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×