Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredne to jakieś.

Co myślicie o tym piosence na pierwszy taniec?

Polecane posty

Gość klupka
mój daaaawny zespół kiedyś wykonywał tę piosenkę na pierwszy taniec na weselu, na życzenie Państwa Młodych. wyszło pięknie, tam jest coś o białej sukience, ja myślę że jak najbardziej pasuje. grało się kiedyś po weselach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna............
piękna własnie słucham myślę ze może być jaknajbardziej tylko czy łatwo do tego tańczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsAl
o rany ja mam slub 6.10.2007 i nie mam jeszcze czegos pod nazwa :pierwszy taniec". gorzej mam wrazenie ze to niezła szopka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcxvcxv
moze ktos wkleic slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcxvcxv
Biały latawiec Białym latawcem dzień wypłynął Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył ale nie miłość Stoi w oknie stoi panienka. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w górę uderzył. Płynął, płynął, płynął nad ciszą Pewnie siebie już nie usłyszą On ją woła ona nie słyszy Sen bezsenny sen ją kołysze On latawcem białym na niebie Ona płynie dokoła siebie Płoną chmury w pijanej bieli Rozpłynęli się rozpłynęli się Białym latawcem dzień wypłynął Białe wino w jeziorach szklance Przyjechało ruchome kino Świat się kręci w szalonym tańcu. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu wierzy Będę twoim nadwornym krawcem Centymetrem miłość wymierzę beznadziejne... ona mu wierzy a on nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł. Nie słyszą się, brak porozumienia, ona jak w jakimś letargu, zaślepiona, wierząca w jego przysięgi (tekst wskazuje na to, że dość ulotne), ona stoi w tym oknie i czeka... jakaś depresja, zapijanie nieszczęścia alkoholem... Miłość ulotna jak ten biały latawiec. To nie jest piosenka o szczęśliwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do weselna
rychlo w czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×