Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia matka

moje 4 miesieczne niemowle w ogole nie spi w dzien!

Polecane posty

Gość glupia matka

w nocy przesypia 8 godzin a w dzien - ZERO! Nic nie moge zrobic w domu, oczy mu sie zamykaja, jest marudny i potwornie zmeczony od razu po wlozeniu do lozeczka zaczyna sie ryk.. zazwyczaj przytulam malucha dlugo, spiewam 2 kolysanki jak lezy w lozeczku.. wtedy jest ok- smieje sie i w ogole, ale gdy wychodze malec drze sie w nieboglosy i dostaje histerii... tak ryczy ze az zanosi sie placzem a potem ciezko jej sie uspokoic i ma spazmy az.. Nie wiem co robic, usnac potrafi jesli juz w ogole to tylko przy piersi:( po odbiciu sie wybudza i zaczyna sie jazda:( dzis w dzien spal godzine i to przy piersi bo juz byl tak wykonczony ze mi go szkoda bylo... co mam robic dziewczyny? jak pomoc? a moze taki maluch tez cierpi na bezsennosc albo co:( sama juz nie wiem.. a ile Wasze 3-4 miesieczne pociechy przesypiaja w dzien?? i jak je usypiacie? moja mala chce tylko na raczki bujac:( krzyz mi peknie niedlugo, maz wini za wszystko mnie a ja uwazam ze to wina kolek ktore dopiero w tym miesiacu sie skonczyly - zawsze nosilismy maluszka i kolysalismy bo tylko to mu pomagalo, teraz kolek nie ma a zostal rozpuszczony szkrab:( HELP! aa i dodam ze metoda tracy hogg nie skutkuje:( dziecko po kilku godzinach walki sie nie poddalo i bylo skrajnie wycienczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia matka
nikt mi nie doradzi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moja do 4 msc spala dlugo szczegolnie na dworku. do 3 godzin. a teraz..kochana. w dzien w wozeczku po kazdym jedzeniu czyli co 3 godz spi max 30 min i finito. nawet na dworku spi tyle. potem chce z wozeczka na kolanka bo jest na etapie podnoszenia sie(niedlugo moze sama siadzie).nie martw sie niektore dzieci tak maja. u mnie pomogla mata edukacyjna. kupilismy niuni i potrafila spedzic na niej ponad godz bawiac sie zabaweczkami az znudow zasypial, teraz mata jej nie odpowiada wiec klade jej koc duzy na podloge rozkladam maskotki i tak potrafi bawic sie sama. poniewaz jeszcze nie pelza tylko turla sie wiec meczy sie po jakims czasie glodnieje i zaraz po jedzonku z checia idzie do wozeczka i na 30 min zasypia. i tak bez konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialabym kiedys zanim usnela w ncy tez wymagala noszenia, ale oducylam ja. puszczalam jej kolysanki stalam nad lozeczkiem i kladlam pieluszke tetrowa blisko buzi-bo moja niunia uwielbia przytulac sie do pieluszek kocykow itp. kupilam jej specjalnie misia zeby mogla sie do niego tulic. i jakos samo jej przeszlo. oducz dziecko raczek jak najszybciej. przemeczysz sie ale dasz rade. bedzie plakac napewno ale musisz byc stanowcza. z dnia na dzien bedzie ci coraz ciezej nosic dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mały tez malo spi w dzien ma 3,5 miesiaca spi co 1,5 godz ale tylko poł godzinki czasem moze dłuzej ja w tym czasie chodze po mieszkaniu jak tornado bo nie wiem czego sie czepic i tez chce tylko na raczki a najlepiej jak z nim tancze ale nie chce go tak uczyc wiec wsadzam go w nosidełko i siedzimy na balkonie albo towarzyszy mi w kuchni tylko musze wtedy duzo do niego mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×