Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yjhgj

co może oznaczać białawy gęsty śluz w pochwie??

Polecane posty

Gość ania mówi
jeśli macie u siebie biały śluz to takowy jest przed okresem a jeśli potem jest wodnisty z zabarwieniem rudawym to miejcie pewność że będzie okres głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu kobiety,wy jakieś niepowarzne jesteście.Jak wystepuje pieczenie ,czy swędzenie to wte pedy do lekarza.samo nie przejdzie,a powikłania moga być czasami bardzo powazne właczając problemy z zajściem w ciązę!Ja pierwszą wizyte u ginekiloga miłam w wieku 16 lat i krzywdy mi nie zrobil.Skutki nieleczenia moga być bardzo nieprzyjemne i grozne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mówi
zgadzam się z przedmówczynią nie ma na co czekać ani bać się ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja właśnie taki mam przed okresem.... w środku cyklu nigdy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkukku
mam 12 lat,nie miesiączkowałam imam biały śluz na bieliźnie co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka-880906
Hej hej ja też mam pyatnie w podobndej sprawie, otóż to że czasem mam właśnie taki żółty sluz to dla nie nic nowego bo poprostu czasem go mam i swędzi nie kasulka ale jak sie podmyję i posmaruje kremem to wszystko wraca do normy ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz, że dodatkwo od jakiś dwuch tygodzni w tym śluzie są białe grudki (na pewno nie od kremu bo pojawiaja sie zanim sie posmaruje kremem) prosze o jakies opinie na ten temat MAja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia16181
moim zdaniem moze to byc stan zapalny nadzerka lub grzybica bardziej stawiala bym na nadzerke bo tez ja mialam a nawet nie mialam o niej pojecia zadnych oznak i dziewczyny nie bojcie sie wizyty u ginekologa normalny lekarz jak kazdy chyba ze traficie na jakiegos napalenca to odradzam i szukajcie takiego ktory ma spore doswiadczenie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1zaizaiza
mam przezroczysty sluz gesty boje sie co sie dzieje jakies 2 tyg temu miałam okres co sie dzieje błagam o konkretna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
dziewczyny poczytajcie sobie w necie co to jest śluz płodny i śluz niepłodny i jak wygląda cykl menstruacyjny u kobiety miesiączkującej. Jeśli to nie rozjaśni Wam sprawy to idźcie do przychodni zarejestrować się do ginekologa. Można iść z mamą ale można też bez. Myslę że w wielu przypadkach poznanie własnego ciała może rozwiązać problem. Jesli to nie da spokoju to można kupić w aptece probiotyk ginekologiczny doustny-on pomaga regulować upławy. ja stosuje provag i jestem zadowolona. A swoją drogą nie ma teraz w gimnazjum wychowania seksualnego??? ja miałam takie zajęcia i tłumaczyli wszysko.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puziomka
Co moze oznaczac bialy, gesty, kleisty i bezwonny sluz?. Nie wiem czy udac sie do ginekologa, bo mam juz ten sluz okolo 2 miesiace. Nie powinnam byc w ciazy bo robilam test i wyszedl negatywny, a i jeszcze w ten czas mialam miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalaa222
Ja jeszcze nigdy nie mialam okresu.A leci mi czasami zadki czasami gesty sluz.Co to oznacza.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiam
reasumując wszystkie wypowiedzi. biały śluz oznaka ze jestes zdrowa w 2 fazie cyklu. w pierwszej po okresie albo sa dni suche albo lekkie upławy.. potem dni płodne duuuuuzo przezroczystego. GINEKOLOG NIE GRYZIE wkoncu i tak będziesz musiala pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiam
OZNACZA TO ŻE BEDZIESZ MIAŁA 1 MIESIACZKE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejjjj!!!!!! mam pytanie. mam 18 lat od 7 miesicy współżyje regularnie z moim chłopakiem. współżyjemy w stosunku przerywanym lub uzywamy prezerwatywy. od 20 dni spoznia mi sie okres w 8 i 10 dniu spóznienia zrobilam test ale wynik jest negatywny. dwa tygodnie temu przeszlam zapalenie pecherza. od jakiegos miesiac z pochwy wydobywa sie biala gesta wydzielina inny sluz niz zazwyczaj, nic nie swedzi ani nie piecze nie boli. zastanawiam sie co to moze byc, czy to rak, czy jakas infekcja, bakteria. zastanawialam sie nad ciaza ale test zrobiny 10 i 12 dni temu pokazal wynik negatywny wiec ja wykluczylam prawie w 100%. mam zmienne nastroje, utyłam jakies 3 kg i ciagle dziwny apetyt. nie wiem co mam zrobic. mysle nad ginekologiem ale boje sie isc bo po pierwsze to bedzie moja pierwsza wizyta a po drugie to nie wiem czy to normalne czy nie. pomóżcie błagam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jak sie mozna bac ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty sie za pierwszym razem nie balas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chyba zrobie choc chlopak przekonuje mnie ze to pewnie normalne i nie mam siac paniki to ja czuje jakis niepokój. tylko o jakiegos ginekologa u nas w miescie to ciezko musze dojechac przynajmniej 10-15 kilometrów i to wylacznie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 'tak chyba zrobie choc chlopak przekonuje mnie ze to pewnie normalne i nie mam siac paniki to ja czuje jakis niepokój. tylko o jakiegos ginekologa u nas w miescie to ciezko musze dojechac przynajmniej 10-15 kilometrów i to wylacznie prywatnie.' Nie powinnaś panikować, ale nie możesz również tej sprawy zaniedbać. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, koniecznie pójdź do lekarza. Czy prywatnie czy na na kasę- musisz sama się rozeznać i wybrać to co Ci bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, ponieważ niepokoje się moim stanem zdrowia. Mianowicie mam problem z zalegającą wydzielina w pochwie, kolor biały, czasem żółtawy o konsystencji serowatej... zalega ona w środku, i powiem szczerze, ze sama sobie ja 'wyciągam' co jaki czas... raczej nie jest to grzybica. byłam u ginekologa w kwietniu, nie zdiagnozował grzybicy, cytologia wyszła prawidłowo. Dostałam globulki Pimafucin w razie czego, nie zauważyłam żadnej poprawy. następnie próbowałam leczyć się na własną rękę, brałam Galki z Propolisem a teraz Lactovaginal. nie wiem dlaczego nic mi nie pomaga... może to nic groźnego?? ale na wydzielina w środku zaczyna mnie martwic i już trochę denerwować. co to może być? powinnam zostawić leczenie a wydzielinę nadal wydobywać samodzielnie? jakie leki brac? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 12 lat nie mialam jeszcze okresu i od pewnego czasu piecze mnie pochwa i dzjs zauwazylam ze wyplynal mi bialy sluz co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o cytolizie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy cytolizy pochwowej do złudzenia przypominają infekcję grzybiczą, co bywa przyczyną błędnego rozpoznania i nieskuteczności włączonego leczenia. Objawy są cykliczne i dotyczą drugiej połowy cyklu. Wówczas pojawia się świąd, pieczenie czy białe upławy. Celem leczenia jest eliminacja pałeczek Lactobacillus. Można to uzyskać poprzez płukanie pochwy roztworem sody 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×