Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia...

Sposób na skorki , pomocy, wczoraj nie mogłam przez nie usnąć...

Polecane posty

Witam, mam problem - często pojawiają się u mnie w domu skorki. Np. w ręczniku, na podłodze, w wannie. wczoraj tak się przestraszyłam, bo po umyciu wycierałam się ręcznikiem do okolic intymnych i tam był skorek. Nie mogłam usnąć, pociłam się obficie , ze stresu było mi duszno. Bałam się że jakiś skorek lub inny robak wejdzie na mnie :( mam fobię na robaki. To nie zwkły strach, ale nasilone objawy , łacznie z duszeniemn się w panice. proszę o pomoc, jak uniknąć wejscia skorków do mieszkania? dziekuje z góry. ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna pomóc płytka na owady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak one wyglądają
i gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak one wyglądają
już wiem! one chyba lubią wilgoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w województwie swiętokrzyskim w bloku , na pierwszm piętrze. Pewnie wchodzą balkonem, staram się nie otwierać , ale jak jest bardzo gorąco , to muszę bo bym się ugotowała mówisz, że do wilgoci idą? czyli z praniem można jej przenieść do domu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak one wyglądają
bardzo prawdopodobne, jak zbierasz pranie na balkonie, to wytrzep każdy ręcznik czy ciuszek. Ja z praniem przyniosłam sobie do mieszkania dorodną ćmę a panicznie boję się tych nocnych motyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak one wyglądają
z tego co się orientuję, to te stworzonka nie żyją w mieszkaniach, więc najprawdopodobniej przynosisz je sama razem z praniem do domu :) Jak minęła noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :jak one wygladają: na szczescie dobrze mi się spało. ani jednego skorka. ale faktem jest że prania nie robiłam, a i balkonu wczoraj nie otwierałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge cie zjesc
zjedz je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liopcia
jak wygląda skorek, tzn. jaki odgłos wydaje??? ja mam jakiegoś chrabąszcza już dokłądnie rok, mieszka w kaloryferze i tak szczęka łapkami po nocach a w nocy wychodzi. Czasami go słychac gdzie indziej ale ni cholery nie moge do dorwać i zabić. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak one wyglądają
Basiu :) Liopcia może u ciebie zamieszkał świerszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyście skorka nigdy nie
widziały? wygląda trochę jak taki malutki skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×