Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sztolwerka

TWÓJ MALUSZEK

Polecane posty

I znowu w sierpniu nie dostałam tej gazety i znowu nie wiem dlaczego. Mój synek ma 1,5 roku a ta gazetę mają przysyłać do 2 lat. Jest tam taki konkurs, w którym poprzez smsy można typować najlepsze produkty dla dzieci. Czy któraś z mam mogła by mi podać co w sierpniowym numerze teraz jest do głosowania? Co trzeba wpisać w treści smsa i pod jaki numer? Z góry dziękuję. Z reguły są to ostatnie strony tego miesięcznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.pampers aktiv pieluchy 2.pampers new baby 3. pampers lets go 4. happy pieluchy 5. huggis newborn pieluchy 6.huggissuper flex 7.bambino pieluszki 8.pieluszki do plywania huggis 9.chusteczkibambino 10.chusteczki happy 11.chusteczki nivea soft creme 12.chusteczki mustella bebe 13.chusteczki dzidzius 14.chusteczki huggis 15. chusteczki nivea fresh lotion 16.chusteczki pampers sensitive 17.chusteczki cleanic dzidzius skin balanse 18.chusteczki bubchen 19.chusteczki nivea sensitive 20. chusteczki pampers naturals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tresci sms-a wpisujeszodpowiedz na pytanie czy Twoj maluszek jest dostepny w kioskach? A:TAK B: NIE wyslij sms pod numer 72070 o tresci TWM.PB.kategori.numer produktu, ktory typujesz.odpowiedz A lub B np.TWM.PB.H.7.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Kasiu bardzo. Ja się też właśnie zastanawiam czy to aby nie przez pocztę. Pewnie mają urlopy i nie chce się im nosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×