Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady_in_black

zwiazek z Arabem

Polecane posty

Gość lady_in_black

Poznalam super mezczyzne,dojrzaly,inteligenty,delikatny,szanuje mnie i dba o mnie...ale jest Arabem.Spotykamy sie od dwoch miesiecy,on mnie nazywa swoja dziewczyna, a ja mimo ze go bardzo lubie,boje sie do niego zblizyc emocjonalnie,staram sie kontrolowac.Nigdy nie bylam w zwiazku z nikim z innego kraju,nie mowiac juz o innym wyznaniu niz moje - jestem katoliczka. On jest religijny, czesto mowi o Allahu, o ramadanie...Zrobilam kiedys pierogi, chcialam go poczestowac...ale mieso nie bylo halal, wiec podziekowal grzecznie. Kurcze, chyba za duzo tego, zaczynam sie poddawac. Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieso halal
co za glupoty, daj sobie spokój, jesli chcesz miec spokój w dalszym zyciu osobistym. Bo to zakrawa na fundamentaliste, niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talibowie sa orajt
w ogole na bliskim wschodzie jest calkiem unormowana sytuacje a te wszystkie zle rzeczy o ktorych sie mowi to tylko prowokacyja amerykanska ave allah 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salam alejkum
ave to pozdrowienie lacinskie- chrzescijanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_in_black
dzieki, za rady, dosc pomocne ;) przynajmniej sie usmiechnelam do monitora, szczegolnie z talibkowie sa olrajt ;-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×