Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Exotic...

Troszkę ładniej o miłości...

Polecane posty

Gość Exotic...

Witam. To nie temat w stylu ''wyruchalem'' ''wyjebalem'' czy s''spusciłem sie na nią'' Mimo ze do tych starszych nie należe ale musze przyznac ze podniecaja mnie filmy, historie, ksiazki w ktorych wszytko jest owiane taka jakby tajemnic ALKOWY GDZIE WSZYTKO LADNIE OBRANE JEST W SLOWA ALE ROWNIE DOSADNIE PRZEKAZANE. Takie coś naprawdę potafi mnie nakrecić :) - ma ktoś podobnie? W tym topicku piszemy co uwielbiamy: Ja zaczynam... Uwielbiam kiedy kochamy sie w pozycji misjonarskiej on kladzie mi reke pod glowke mocno przytula czuje jego oddech przy uszkach , wbijam pazurki w plecki pragnę mocniej i głebiej.... przyśpieszony oddech , ruchy staja sie szybsze i płynniejsze na koniec orgazm mmmm Jeszcze jest jedno co uwielbiam ale pierw dam sie komuś innemu wypowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exotic...
juz widze podszywacz zaczął działać hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazam sobie wielką łaźnie parową,stoję naga odwrócona tyłem,on podchodzi cichutko,i kładzie mi ręce na ramionach,całuje mi szyję,włosy,kąsa kark.Delikatne jego ruchy ,pogrązają mnie w rozkoszy uniesienia,aż do całkowitego zespolenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matylda 33 oryginalnej
Ale jesteś poj**ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exotic...
Moja fantaxzja : ciepłe kraje, plaza, upalny wieczor, zachod słońca, Idę brzegiem sama w bikini moja skora lsni w ostatnich promieniach słońca z naprzeciwka dostrzegam jego ... dobrze zbudowanego mezczyzne okolo 28 lat , opalonego jego spojrznie mnie przeszywa jest takie magiczne przechodzimy obok siebie pelni pozadania , mijamy sie ja ide dalej obracamy sie w tym samym momencie przystajemy usmiechamy zalotnie podchodzimy do siebie...moment zapoznania ale nie za duzo chcemy o sobie wiedzieć znamy swoje imię ale juz wiemy ze cos w srodku wyrywa sie do tej drugiej osoby... mamy na siebie ochote pierwszy pocalunek, musniecie warg dotyk bezszelestny delikatny zanuzamy sie w morskiej pianie jestesmy sami woda jak aksamit muska nasze ciala jestesmy cali mokrzy nasze zabawy przybieraja corasz szybsze obroty ...wychodziimy z wody idziemy do apartamentu kochamy sie jest polmrok pelno swieczek satynowa posciel koloru pąsowego mam stach w oczach i jednoczesnie rzadze... gra wstepna i przechodzimy do finału kochamy sie w roznych pozycjach pierwszą role graja nasze ciała poruszajace sie w rytm serc... i nie ma poranka i swiatla dzienne go pozniej :P historia sie nie konczy hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo dla podszywacza
za murzyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×