Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abysssia

nie mogę wziąć pełnego oddechu - co to może być?

Polecane posty

Słuchajcie kochani dopiero przeczytałam wasze posty w tym wątku a widzenia że minęło wiele lat. Może ktoś ma jakieś nowości, czy poradziliście sobie z problemem? Jak wasza jakość z oddychaniem na chwile obecna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwa miesięcy temu pojawiły się z nagła trudności z wzięciem pelnego wdechu, muszę wymuszać ziewnięciem żeby móc nabrać ten wdech których przyniesie satysfakcję inaczej nie udaje mi się. Dodam że jest to strasznie męczące i straszy. Mam 30 lat pale papierosy ale robiłam spirometrie właśnie teraz pulmonolog wyklucza astme i PoCHP mówi że wyniki w normie, robiłam holtera, ekg i echo i też kardiolog mówi że wszystko w normie i mówią że mam dać sobie spokój ale jak tak można? To naprawdę utrudnia życie i martwi mnie, zaczęło sie z nagła i nie mija nieważne co robię, jeśli to nie ma związku z papierosami to w czym rzecz? Nerwica ale żeby aż tak utrudniała oddychanie? Dodam że mam skoliozę kręgosłupa ale nie potwierdzili związku z tematem. Nie wiem już co mam robić to strasznie nieprzyjemne i męczące i denerwujące zarazem 😔😔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×