Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haniaaaaaaa

Faceci co Was kręci?

Polecane posty

Gość goem45
Ale ja zadalem pytanie, co przez to rozumiesz? Wiec najpierw Ty odpowiedz, ja powiem, czy sie zgadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pierwszy_______
Tzn. że co mam Ci napisać? że biorę 2 razy dziennie kąpiel? zęby równeż myję 2 razy dziennie:classic_cool:, że golę się co 2 dzień, nie mam upierrdolonych syfem paznokci?, używam dobrych perfum?, wybacz, że nie robie sobie maseczek z kiszonych ogórków czy inengo gówna, ale najzwyczajniej w świece mnie to nie kręci..jak również solarium :o Podobno z moim ubiorem jest troche gorzej :P..ale ogólnie sram na to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kąpiel - super....nie ma nic gorszego od brudasów :) paznokcie - druga bolączka facetów...też ok :) golenie....zalecam codziennie ;) maseczki...facet śmiesznie wygląda z czymś takim :) solarium...też nigdy nie byłam :) ubiór...hmmm sprawa indywidualna...ważne że Ty sie w tym w czym chodzisz dobrze czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pierwszy______ to juken
sprawdzone und potwierdzone:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam......o zapachu :) dobrą wodę wyczuje sie na odległość....dobrze pachnieć to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pierwszy_______
Na pewno juken :o Kiedyś tego typa widziałem na forume, ale jakoś szybko został stryrany przez stulej-brać :classic_cool: Więc wypraszam sobie takie insynuacje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pierwszy______ to juken
Ale chyba tylko on uważa że ma boski charakter i że nie ma sobie nic do zarzucenia:D I że mycie się to już dbanie o siebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnotize
Ladnie pachniec, tylko ze dezodoranty, wody tak szybko wyparowuja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pierwszy_______
No a co miałem napisać:P Poza tym nic o moim boskim charakterze nie pisałem, więc czytaj uważnie:classic_cool:, gdybym miał taki boski charakter i nie miał wad nie siedziałbym dzisiaj na kaffe i nie przegrywał soboty przed kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnotize
jak sie w takim srodowisku obracasz, to mozesz miec takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile my kobiety robimy dziennie zabiegów by ładnie wyglądać? by podobać się naszym facetom? i trochę mnie ponosi jak słyszę z ich ust te wymagania......powinna mieć płaski brzuszek, piękne paznokcie, biegać na solarium, do kosmetyczki 2 razy w tygodniu....siłownia lub fitness obowiązkowo.....bezproblemowa i bez nałogów :) a zapomniałam jeszcze o codziennej pielęgnacji i depilacji ciała ;) dlatego pytam....co Wy panowie jesteście skłonni zrobić dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaritta no własnie, że nie! oni chcą naturalne, naturalnie opalona, naturalnie ładne paznokcie, naturalnie zielone niebieskie żółte włosy ,ale tak nie ma! ale jak przyleci babka z solary ze sztucznymi akrylami, które przypominają naturalne paznokcie to myślą, że jest ok i im się to podoba to samo ze stopami, chcą małe stopy ale wzrostu 170 ...to totalnie ze sobą nie współgra, więc co tu komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnotize
Bardzo Was kochamy :) A mozemy zrobic, co tylko zapragniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnotize
moja wypowiedz tyczyla sie "co Wy panowie jesteście skłonni zrobić dla nas?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ja mam 170cm i stopę
rozmiar 37, więc wcale nie taką wielką chyba...:O I moim zdaniem to współgra, co ma stopa do wzrostu, przecież się nie przewracam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannnnnnnnnnnnnnn
MNie kręci kiedy kobieta jest ambitna, ma swoje zainteresowania, jest inteligentna i niezależna. Pewnośc siebie ( uzasadniona) mnie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×