Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

brevoxyl vs. acne derm

Polecane posty

ktore lepsze....??? jedno i drugie ma dzialanie zluszczajace...otoz moim problemem sa wypryski i przebarwienia..licze,ze jak bede uzywac ktoregos z preparatow,to skora nabierze jednolitego kolorytu. Prosze o porady,ktory lek lepiej zadzialaj dla waszej cery... a moze w ogole isc do dermatologa i zrobic cos z tymi bliznami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam obu preparatów.Jeżeli chodzi o wypryski-dokucza mi trądzik grudkowo-krostkowy,to o niebo lepszy był i jest dla mnie Brevoxyl.Używam go od kilku miesięcy i jest super, grudki mogę policzyć na palcach jednej ręki, tylko jak próbuję go odstawić to niestety problem wraca.Nigdy nie miałam jakichś wielkich problemów z przebarwieniwmi, więc nie mogę powiedzieć czy Brevo dobrze sobie z nimi radzi. A co do Acne-dermu to nie podziałał na mnie nic a nic.Za to jego odpowiednik, lek o nazwie Hascoderm bardzo dobrze wspominam,poradził sobie z krostkami i grudkami i miałam po nim taką \"świetlistą\" buzię, szkoda że działał tylko 2 miesiące.O ile pamiętam to Hascoderm i Acne-derm są oparte na kwasie azaleinowym, który oprócz tego że złuszcza to ma także przeciwdziałać hiperpigmentacji skóry, więc właśnie przebarwienia powinien likwidować. I w końcu jeżeli miałabym Ci radzić, to może spróbuj ten Hascoderm( tuba 40 g kosztuje ok.25 zł) a jak Ci nie pomoże to wtedy Brevo.Gdzieś czytałam,że stosując preparaty na kwasie azaleinowym nie można stosować jednocześnie innych leków, a najlepiej zrezygnować także z kosmetyków, bo mogą tworzyć się bolesne podskórne gule.A jeśli zaczniesz kurację Brevo pamiętaj o nawilżaniu skóry, bo to bardzo wysuszający preparat.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzywalam brevoxylu,bylo super nic mi nie wyskakiwalo,tzn podskornych krostek troche mialam ale zadzialal na bolace syfki ale niestety po 2 miesiacach przestal dzialac i wszystko wrocilo do normy:( teraz uzywam acne dermu i jest super:))tzn nie luszcy mi sie po nim twarz jak na poczatku po brevoxylu i nie wysusza tak skory jak brevo,a dziala:)Tzn delikatnie rozjasnia przebarwienia i mniej syfkow wyskakuje:))i slyszalam ze mozna go dlugo stosowac bo skora sie nie przyzwyczaja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groosia -jeżeli masz przebarwienia na twarzy-ja proponuje ci akneroxid L-jest swietny-miałam ten sam problem-Po wyleczonym trądziku zostały mi przebarwienia-preparat je rozjasnił.Ale z tego co wiem ma on także działanie przeciw tradzkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missybilka
to 2 różne spoecyfiki na różne problemy: Acne derm jest bardzo dobry na przebarwienia itp ale pamiętaj jest na kwasie azeinowym więc o tej porze roku FILTRY KONIECZNE jeśli używasz go, bez nich bedziesz miala dopiero przebarwienia. Brevoxyl to typowy lek na krosty czy na te podskórne to już nei powiem... wiem że na to jest dobry diferin. a na ropne nic nie zastąpi mi davercinu w płynie. świetny przeglad leków na trądzik widziąłm kiedyś na stronie różańskiego, było własnie rozroznienie lekow ze wzgledu na typ problemu. niestyety nei znajde teraz tego poszukaj sama poprzez google. to był przeglad leków na tradzik- jakos taki tytul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co poleciacie..najpierw brevoxyl.by pozbyc sie krostek i zaskorniakow..a potem, acne zeby ujednolicic koloryt....albo ten co kolezanka napisala hasco derm lub akneroxid L...zobaczymy...chyba najpierw zaczne od tego pierwszego:) pozdrawiam dziewczyny:) ps.moj glowny problem to wlansie to,ze mam malutenkie dziurki na policzkach i plamek duzo po krostach....i bez podkladu sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×