Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liczik

Zakochałem się w prostytutce

Polecane posty

Gość liczik

Ona tez bardzo mnie kocha i chce wyjść za mnie a potem mieć ze mna dzieci. Problem tylko w tym, że lubi swoja pracę i nie zamierza z niej rezygnować. Ja z kolei nie wyobrażam sobie, że moja zona i matka moich dzieci uprawia seks z innymi. Przecież to zwykła zdrada. Ona uważa jednak inaczej i mówi, że to tylko seks. Nie wiem co robić. Z jednej strony to kobieta mojego zycia a z drugiej strony świadomośc tego co robi. Okropne, nikomu tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divy dużo zarabiają
nie puszczaj jej jak zalezy ci na kasie i pozwól pracować. Pomyśl sobie że jest np. masażystką i po prostu wykonuje swoją, ciężką pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba do ameryki południwej
ty się w niej zakochaleś, ale ona raczej nie. zakochana kobieta NIE CHCIAŁABY pozostać prostytutką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaYY
toprawda, co pisze przedmówca. Jestem w stanie wyobrazić sobie taki sposób zarobkowania, ale nie jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacki, kiedy kocham, a nadal sex uprawiam z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaa
jezeli by cie naprawde kochala to chcialaby to zostawic. jeseli kobieta kocha i czuje sie kochana i nic jej nie brakuje w sensie uczuciowym to ie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczik
Mnie tez to trudno sobie wyobrazić ale ja ja kocham a ona tez twierdzi, że mnie kocha i chce być ze mną a to tylko seks i nie ma znaczenia, ważne sa uczcucia. To sa jej słowa. Żeby było jasne to nie jestem zbyt bogaty tak więc na pewno nie leci na moja kase bo ona ma tej kasy duzo więcej niz ja. Jeśli więc nie leci na kase a chce byc ze mna to chyba mnie kocha. Ja jednak nie moge się pogodzic z tym co robi ale mam nadzieję, że przekonam ja do tego żeby z tym zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony człek
zostaniesz jej menadżerem ( alfonsem) i bedziecie razem prowadzic rodzinna firme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaYY
ona sama musi poczuc potrzebę zerwania z tym zawodem, bez nacisków, wówczas będziesz pewny co do jej szczerych zamiarów. Jeśli naprawdę Ciebie kocha, to szybko zakończy takie zarobkowanie. Kobiety, te uczciwe, nie potrafią oddzielić sexu od miłości...odwrotnie niż mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony człek
do julkaaaaa to skąd na świecie tyle zimnych prostututek które się kochają za kase? :) potrafia odzielić uczucia od seksu a to co mówisz to tylko wyświechtane powiedzenie nie mające pokrycia w rzeczywistości dziewczyny lubia seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepczarek
Ona pewnie jest nimfomanką i najzwyczajniej w świecie jest uzalezniona od seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaYY
czy ja napisałam, że dziewczyny nie lubią sekxu? pewnie że lubią, ale z prawdziwą przyjemnością uprawiają go tylko z ukochanym. Zauważ, że kobieta, ktora zdradzi kochanego mężczyznę (może się to zdarzyć pod wpływem wielu czynników),ma później wyrzuty sumienia i nie potrafi się z tym długo pogodzić, bywa że nigdy. Te zimne, wyrachowane, nie kochające przechodzą nad tym do porządku dziennego. Nie neguję ich sposobu zarabiania, lecz nie bardzo wierzę w ich szczere uczucia...może jestem zbyt staroświecka albo idealistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią miłość jest ślepa a później jak się przejrzy na oczy zaczynają się kłopoty. Teraz sobie żyj ze świadomością że jak Twoja kobieta wróci do domu i wskoczy Ci do łóżka to miało ją pięciu przed Tobą. Gratuluję wyboru. No ale przecież każdy zasługuje na miłość nawet taka prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×