Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jasminaFlo

dlaczego on nie ma orgamu

Polecane posty

często sie kochamy...długo i jest nam dobrze ale on nie ma orgazmu,gdy chce o tym z nim porozmawiac,szybko zmienia temat i sie denerwuje_zastanawia mnie to bardzo bo z dotychczasowym partnerem było zupełnie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo to jakiś stan chorobowy, czy to fizyczny czy psychiczny i powinien iść do specjalisty albo jest pedałem a Ty jesteś tylko przykrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kręcisz go kłodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masturbuje sie? [ pytanie :D ] jak dla mnie to bardzo dziwne zeby facet nie miał orgazmu.Chyba potrzeba specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orgazm ma tylko wtedy gdy penetruje mnie analnie. czy to jakieś uzależnienie z wcześniejszych związków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz prawo ale
wypowiadasz sie bardzo nuuuuuuuuuuudnie. pewnie taka sama nudna jesteś w łóżku, wyrazy współczucia dla partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis podszywacz sie znalazł ale co tam i tak to jest lepsze niz orgazm faceta po 10minsexu a zaraz potem sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz prawo ale
hehe czuły punkcik kłodo... pewnie znudzony sexem z toba puka sobie lale na boku które go zaspokajają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz prawo ale
to było do beznadziejnej w łóżku matyldy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zgadzam ze matylda
jest w łóżku benadziejna, wystarczy poczytać trochę jej wypowiedzi. kłoda jak nic, której mąż już nie puka i chodzi na inne normalne laski. albo puka ja z obowiązku a ta leży z rozłożonymi nogami i mysli o obiedzie na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lubelak to katopedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara doopa
a ja wczoraj mego kochanka spytalam wprost (po ttym jak ja doszlam,a jemu sie nie udalo )czemu faceci tak przeżywają jak nie mają orgazmu i sie oburzyl,czy bylam zbyt bezposrednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie siedzicie u mnie w alkowie.Eunuchy z was,i prostaczki ,oziębli tetrycy z wielkimi majtami.Nawet dogodzić nie potraficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara doopa
a spytalam bo on na ten temat jęczał,że za drugim razem sie uda itd:) zeyb nie bylo,ze od tak zapytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydzę sie gotować,nie wstydzę się alkowy.Robię nawet własną pizzę,i gulasze z makaronem,smażę placki drożdzowe,gotuję rosoły,i lubię eksperymentować z mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×