Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ups.

Problem z oczami - firanki - POMOCY!

Polecane posty

Mam spory problem - może ktoś wie, od czego to? Wydaje się, że mam takie \'firanki\' na oczach, tak dziwnie widzę. Nasila się to od jakiegoś czasu. W domu muszę chodzić w ciemnych okularach. To nie boli, ale... Boję się, co będzie dalej. Byłam u paru okulistów, to stwierdzili, że wszystko jest w porządku. Co robić?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że widzisz jakby za mgłą? Czy próbowałaś stosować krople typu sztuczne łzy, np. Lacrimal? To może być zespół suchego oka, który łagodzi się takimi właśnie kroplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dljsgklfd
A może to początki zaćmy albo innej choroby oczu.Lepiej idź do okulisty jak najwcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za rady.. Byłam u okulisty. Mówi, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przy zespole suchego oka powinno być pieczenie, a tu nic.. Tylko takie \'dziwne widoki\' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa25
a może zbyt długo siedzisz przed komputerem, masz złe oświetlenie wieczorem np. tylko z ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, i to mógłby być powód? Bo mi się to pogarsza od dość długiego czasu.. ale może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja42
Mogę Ci polecić mojego okulistę do którego chodzę odkąd miałam problem z widzeniem, a żaden z lekarzy nie był w stanie mi pomóc bo niby było wszystko w porządku :) Dr Karol Korżel tutaj masz namiary https://kcp.pl/lekarz/karol-korzel/okulista/poznan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×