Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gareth

Co znaczy gdy dziewczyna tak robi?

Polecane posty

Jak mam rozumieć takie zachowanie dziewczyny - jesteśmy razem w klubie, bawimy się wspólnie, dziewczyna jest moją koleżanką, ale bardzo mi się podoba, chociaż o tym jeszcze nie wie. No i w pewnym momencie ona mnie prosi, żebym zatańczył z jej koleżanką, bo ona taka smutna i samotna. Nie tak dawno spotykamy się ponownie, tym razem sam na sam i ona znowu porusza temat tej koleżanki, pytając mnie czy nie mam jakiegoś wolnego kolegi dla niej. Zmieszało mnie to. Bo coś czuję, że ona próbuję mnie chyba z tą koleżanką zeswatać. A mi nie dość że ta koleżanka się kompletnie nie podoba, to i jeszcze czuję \"miętę\" do niej, a nie jej koleżanek. Co myślicie o takim zachowaniu tej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj jeszcze raz to co napisales...ptoste,ze ta laska dop ktorej ten teges nie interesuje sie Toba...chce aby jej funfela byla z Toba bo pewnie jej sie podobasz......i ta w ktorej sie podkochujesz chce abys zalatwil jej jakiego kolesia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiąteczka
no sam znalazłes dopowiedź ze cię chce swatać no chyba ze jej działanie jest aż tak pokrętne że ciebie sprawdza czy podejmiesz propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mi to chodzi po głowie. Ale ona się już pewnie zaczyna domyślać, że zależy mi na niej, a nie jej koleżankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu powiedz tej dziewczynie,ze bardzo ale to bardzo Ci sie podoba,ze Cie jej funfela nie interesuje .... zobaczysz co Ci odpowie . Przynajmniej bedziesz wiedzial na czym stoisz....no chyba,ze boisz sie iz odpowie,ze Ty jej sie nie podobasz i zoonk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×