Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość granacik123

hodowla GRANATU

Polecane posty

Gość granacik123

witam mam pytanie :czy ktoś z Was ma w domu drzewko gratanu? chodzi mi głównie o hodowle "od podstaw' tego granatu ja już przeszłam etapy: zasadzenie pestek (kupiony owoc w sklepie) wykiełkowanie (po jakiś 2m-cach) po ok. pół roku mam "okazy" 10 cm :) ale własnie chciałam zapytać kogoś co ma takie cudo :) jak o to dba , kiedy doczekam się wspanałego drzewka no i kiedy zakwitnie?? mnóstwo pytań, ale wierzę że nie jestem jedyną miłosniczką tego owocu-a własciwie drzewka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
a TY jak o niego dałas? gdzie stoi? potzrebuje dużo światła czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granacik123
jedyne co robię to częste podlewanie (codziennie i sporo) no i w okresie letnim jest na balkonie (cały czas-nawet w nocy) wiem tylko ze lubi dużo swiatla ale nie na dużym słońcu no u mnie jest różnie -ale lisci nie ma spalonych :) nie wiem jak go nawozić i kiedy urośnie to bardziej okazałych wymiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granacik123
to co mnie podkusiło do jego zasadzenie to jego piękne kwiaty (jak już zacznie kwitnąć)- tylko kiedy?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
a ten granat to ma kopytka? ryjek dlugi czy plaski? a moze ma trabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyhodowalam cytrynke z pestki:P ma już 2 metry wysokości. naprawde wystarczy wsadzic w ziemie i podlewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się że taki z pestki to sporo, na pewno kilka lat (tak samo jak z cytryną) . Ale chyba warto poczekac, kwiaty naprawdę są ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratacik123
też się obawiam ze dłuuugo mi dane będzie poczekac na jako taki efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×