Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MY WAY

CZY ONA MNIE JESZCZE KOCHA?

Polecane posty

Gość MY WAY

ROZSTALEM SIE Z DZIEWCZYNO. ONA ZERWALA MOWILA ZE COS W NIE WYGASLO ITP... ALE JAK WIDZI MNIE Z INNA TO JEST ZAZDROSNA. CZEMU PRZECIESZ TO ONA ZERWALA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white tea
to wcale nie musi być oznaka, że nadal Cię kocha. po prostu ma do Ciebie sentyment, po tym wszystkim co razem przeżyliście. zazdrość po zerwaniu zdarza się u kobiet bardzo często. nie potrafię tego do końca wytłumaczyć, ale zaobserwowałam to u moich znajomych, i znam z opowiadań. one zazwyczaj kiedy zerwą z chłopakiem, myślą sobie: "biedak, pewnie długo nie będzie sobie mógł z tym poradzić... ech, nacierpi się przez mnie. nie wykluczone, że już na żadną nigdy nie spojrzy, może nawet będzie mnie kochał aż do śmierci." (słyszałam takie gadki już nie raz ;/) a potem zdziwione zauważają, że jednak sobie "biedny były" kogoś znalazł. trochę to chore. zupełnie jak pies ogrodnika Oo a może być i tak (choć to opcja mniej prawdopodobna), że rzeczywiście za Tobą tęskni, i jest zazdrosna, bo chciałaby do Ciebie wrócić. ale czy Ty teraz byś tego chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MY WAY
ZAWSZE MOZNA SPROBOWAC ODNOWIC ZWIAZEK ALE WTEDY JEST JUZ MNIEJSZE ZAUFANIE ITP... JA CZUJE DO NIE SWOJA DAWNA MILOSC ALE TO JEST WSZYSTKO TAKIE SKOMPLIKOWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white tea
jeśli ona też jeszcze coś do Ciebie czuje, to pewnie spróbuje wrócić mimo wszystko. pamiętaj tylko, że to zupełnie nowa sytuacja, bo i Ty się zmieniłeś przez ten czas, a i ona jest już inna. ciężko odbudować zaufanie po czymś takim. ale niestety bez niego nie da się stworzyć nowego związku. trzeba wybaczyć, i zacząć z ' czystą, pustą kartą'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×