Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła panna młoda oj

jaki polecacie dobry preparat do depilacji?

Polecane posty

Gość przyszła panna młoda oj

chciałbym dłużej niż jeden dzień cieszyć sie gładkimi łydkami, łonem i pachami, a zepsuł mi sie mój wierny depilator; czy w ogóle jakiekolwiek plastry ze sklepów działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastrów nie lubię ale czasami poza maszynkami używam krem do depilacji w spreyu z rossmana jest rewelacyjny (to się nazywa depilator w spreyu) tylko jedna uwaga przy takim zabiegu opalenizna znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bl ten krem w sprayu jest z Isany? I czy on działa jak depilator czyli osłabia cebulki czy raczej jak maszynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie znakomita większość plastrów ze sklepu działa. Z moich najnowszych odkryć są to np. plastry Joanna Sensuelle - bardzo skuteczne i wydajniejsze nawet niż te z Veeta. A kosztują 7zł, czyli są najtańszymi, jakie dotąd miałam. Fakt jest jednak taki, że dużo osób w Damskiej Torebce i na Wizażu je krytykuje (krytykują równie dobrze również te z Veeta). Nie wiem, od czego to zależy. Dla mnie plastry to bardzo wygodna i skuteczna metoda depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducky duck właśnie jestem na etapie posuzkiwania plastrów do depilacji, bo depilator to dla mnie zbyt wielki ból ,a tu tylko pociągnięcie i już. Jednak WSZYSTKIE jakie do tej pory miałam to jedno wielkie badziewie i już po prostu nie wiem , co robić. Po przeczytaniu damskiej torebki mogę chyba stwierdzić, że nie ma dobrych plastrów. Miałam z Veeta ( do kitu), miałam z Tanity (do kitu), miałam taki wosk w roll-on z Veeta (do kitu).Tragedia! Czy te, które podałaś są naprawdę dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: używałam plastrów Veet - były dobre. Używałam Isany - dobre. Teraz Joanny - wg mnie optymalne, chyba jak dotąd najlepsze z uwagi na wydajność. Nie mam pojęcia, jak to jest, że jednym plastry pasują i okazują się skuteczne, a dla innych okazują się zupełną porażką. Ja rozgrzewam lekko plastry suszarką, solidnie staram się wygładzić je na skórze, by złapały jak najwięcej włosów i zrywam. Depiluję tak uda (bo depilatorem to zbyt bolesne), ręce (z podobnego powodu co uda) i jestem zadowolona. Trzeba oczywiście uważać, by nie rozgrzać plastrów zbyt mocno, nie trzymać ich zbyt długo na skórze i nie traktować tego samego miejsca zbyt wiele razy plastrem, w przypadku, gdy nie wyrwie się wszystkich włosków (czasem można podrażnić, lub uszkodzić sobie wierzchnią warstwę naskórka). Jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh no to ja nie wiem , chyba mam jakieś włosy z kosmosu...Ale dziekuję za odpowiedź.. ja dotychczas rozgrzewałam wosk w dłoni, ale słyszałam ze wiele osób używa w tym celu suszarki .. może w tym tkwi sekret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, by użycie suszarki aż tak podwyższało skuteczność zabiegu. Czasami też rozgrzewałam plastry rękoma i jakiegoś znaczącego spadku jakości plastrów nie zauważyłam. Powiem jeszcze, że kilka miesięcy temu, gdy w ogóle nic nie wiedziałam o plastrach, a moja opinia opierała się o komentarze innych osób odnośnie tej metody, byłam bardzo negatywnie nastawiona do produktów tego typu uważając je za bubel. Do czasu, aż odwiedziła mnie rozentuzjazmowana koleżanka z pudełkiem plastrów Veet i poprosiła, bym wydepilowała jej ręce. Tamtego dnia uwierzyłam, że jednak nie należy bezwzględnie zawierzać opiniom innych ludzi, bo tak naprawdę jest to bardzo indywidualna sprawa. Przekonałam się o tym, gdy - ku mojemu zdziwieniu - z każdym oderwaniem plastra w miejscu, które do niedawna było pełne włosów mogłam dostrzec gładką skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×