Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutniutka_

oszukał mnie , proszę popiszcie ze mną

Polecane posty

Gość do stary ramol
nareszcie jakiś normalny facet się wypowiedział!!!!!!!!!! wielkie brawa dla tego Pana dziękuję za tę wypowiedź komiczne------> idź się paś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że facet cie lubi_
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczytałam wszystkirgo po drodze, ale: komiczne -> facet, który się boi powiedzieć swojej kobiecie, że idzie na siłkę i z tego powodu musi kłamać to CIPA OSTATNIA. I który na siłę trzyma przy sobie bluszcza, który mu na tę siłkę zabrania łazić, (bo jeszcze na dupy polezie?). Słyszałeś o asertywności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne
to nie jest kwestia strachu, tylko niechęci sluchania dlugich wywodow... zreszta to byl jakis jednostkowy przyklad... akurat bez znaczenia dla całosci dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne
Oraz - polowa kobiet w tym temacie powinna cos na obnizenie poziomu estradiolu przyjmowac... moj przyklad nie byl wcale bez sensu - bo skoro facet będąc z kobietą, na ktorej mu zalezalo wiedzial, że jesli powie jej prawde o tym, ze nie jest prawiczkiem, wtedy ona odejdzie, to raczej innego wyjscia nie mial... czasu nie da sie cosfnąć... zreszta dobrze ze go zostawila, przynajmmniej gosc kogos normalnego pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjjjjjjjo
ja też sie brzydze kłamstwem, na szczęście mój chłopak (który też czasem zajży na erotyke) mówi mi o tym, bo jak to stwierdził, czasami można i że wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×