Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasztankaaa

ciuchy - orsay

Polecane posty

Gość kasztankaaa

hej mam pytanie do dziewczyn kupujących ciuchy z orsaya czy rozmiary są raczej zawyżone czy zaniżone ? chodzi mi głownie o spodnie bo chcialam zakupic przez neta ale niewiem bo mam S/M więc prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchy sa
zdecydowanie zawyzone w orsay... kiedys nosilam S a teraz nosze xs bo s jest juz na mnie za duza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Jagódka76
zawyżone, też nosiłam S a teraz XS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozmiar M/L (38/40) a spodnie tam kupuję nawet 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolce_Caramella
Tak właśnie zauważyłam , że ciuchy w Orsayu są zawyżone... i przez to mam problem przede wszystkim z zakupem spodni :/ poniewaz zawsze kupowałam rozmiar xs (34) i pasowały idealnie a teraz wszystkie są za duże w biodrach a jak nie w biodrach to w udach, układają się na pupie jak worek jakiś no koszmar... :( co miesiąc chodzę po orsayu z nadzieją , że w końcu znajdę dla siebie spodnie NORMALNE xs ale.. niestety za każdym razem jest to samo i wracam do domu bez żadnego zakupu.. Może trzeba do nich napisac z prośbą, żeby wprowadzili produkcje odzieży z rozm. xxs jak np w Terranovie albo Tally Wejil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha ha
chyba jak ciuch jest większy a rozmiarówka niska tzn: bluzka jest big a pisze na niej s to chyba numeracja jest zaniżona !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×