Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIKI..

czy nacienie krocza boli??i szycie??

Polecane posty

Gość nie boli
ani jedno ,ani drugie,szycie lekarz robi w znieczuleniu miejscowym,naciecie podczas parcia,wiec nic nie czujesz poza bolem porodowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nacięcie nie bolało ... określiłabym to raczej jako takie szczypanie lekkie :) Natomiast szycia wogule nie czułam :) ... nawet nie czułam kiedy lekarka zrobiła mi TAM zastrzyk znieczulający :) ... pewnie to też przez to że miałam już na brzuszku moją córeczką i byłam jednym wielkim kłembkiem emocji :) - miałam dzidziusia i już mi było wszystko jedno czy mnie szyją czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nljhkj
nacięcie nie, ale szycie juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacięcie nie boli, robione jest w chwili skurczu, ja nawet nie wiem kiedy to się stało, szycie również jest bezbolesne, za to później do momentu wyjęcia szwów ciągnie niemiłosiernie, spospobami są: siedzenie na kólku do pływania, bądź zwiniętym w rulon ręczniku, ustawionym na kształ podkowy, na tym siadasz, u mnie działało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mnie nacięcie krocza bolało bardzo ale moze dlatego,że położna mi powiedziała ze będzie mnie nacinac,powiedzial ze w największej fazie bólu ale ja wiedziałam ze zaraz to zrobi i bolało a zszywanie troszkę mnie kłuło ale da sie znieśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×