Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gini*

konferencja Myśleć jak milionerzy

Polecane posty

polecam cykl konferencji w kilkunastu miastach: http://www.mjm.kcbe.pl jestem po takim spotkaniu i było całkiem ciekawie. opłata jak za konferencję śmiesznie niska, więc nie szkoda tyle wydać na 6 - a u mnie przeciągnęło się do 7 - godzin spotkania. spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy prowadzą własne firmy i chcą pomagać innym. można się dowiedzieć wiele rzeczy, a przede wszystkich zarazić od prowadzących entuzjazmem i chęcią do działania, przekonać się, że działalność gospodarcza to nic strasznego. można poznać setki innych ludzi, którzy przychodzą na konferencję i dzielą się z nami własnymi pomysłami na biznes, szukają osób do współpracy, a niektórzy chcą zainwestować pieniądze i szukają pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mlm
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahha :D znów wypowiedział się ktoś, to nie potrafi czytać i wszędzie widzi coś, czego nie rozumie - mianowicie MLM. mogę tylko dodać, że byłam na konferencji i nie padło tam ani jedno słowo nt. MLM z ust prelegentów (bo między uczestnikami i owszem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze slowo z ust szanownych
prelegentow nie padlo nic jeszcze nie znaczy :P Wazne, zeby nie odstraszyc losi na poczatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile mi wiadomo, żaden z nich nie pracuje w MLM, zajmują się biznesem tradycyjnym i elektronicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi się podoba pomysł jednego z wykładowców, aby promować wśród młodzieży ideę przedsiębiorczości. może dzięki temu byłoby na tym forum mniej tak zamkniętych głów jak niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola, hola - piramidy finansowe są w Polsce zakazane, zaś Amway działa tu jak najbardziej legalne - nic Ci to nie daje do myślenia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki w prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmhm
A niska opłata to konkretnie ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 zł, a za każdą kolejną konferencję 37 zł. ciekawa jestem, czy ktoś z kafe był i co o tym sądzi, bo opinie są skrajnie różne, od b. pozytywnych do b. negatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we Wrocławiu już się odbyła 4go sierpnia. może w przyszłym roku będzie kolejny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyciel fundacji sceptycznie odnosi się do MLMu. Sam go nie rozumie. Justa,w którym mieście miałaś okazję być na MJM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gini*\" opinie zawsze muszą być różne. Jeżeli będą takie same to znaczy, że coś jest nie tak. Tu macie przykład, że tak naprawdę to czy będziemy bogatymi, czy biednymi zależy tylko i wyłącznie od naszego sposobu myślenia i postrzegania świata. Ten co widzi swoją przyszłość tylko w etacie nigdy nie stanie się bogaty, ponieważ w to nie wierzy, ponieważ wie, że z miesięcznej wypłaty musiałby nic nie wydawać przez 30 lat to może miałby jakiś jeden milion. Jeżeli myślisz, że będziesz bogaty, masz rację. Jeżeli myślisz, że bycie bogatym jest trudne i nim nigdy nie będziesz, też masz rację. Do bycia bogatym trzeba się mentalnie przygotować, to jest proces, przede wszystkim uczenia się być bogatym. Właśnie te konferencje mają to ludziom uświadomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w Gdańsku. były wykłady mniej i bardziej ciekawe, poznałam kilka osób. dało mi to raczej kilka luźnych pomysłów niż konkretne wskazówki, co i jak robić dalej, by zarobić ten tytułowy milion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnuś
A odpowiedz nam uczciwie prosto tak lub nie na pytanie Piramidalna bzdura, czy ty już przestałeś nielegalnie pracować i oszukiwać innych ludzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuj, a garb Ci sam wyrośnie. można pracować mniej, a mądrzej. i ciągle uczciwie. tyle, że nie każdemu ta mądrość dana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę coś madrego
Jasne, najprościej bazować na tępocie ludzi , każąc im wpłacać kasę na piramidy finansowe i samemu nabijać kabzę, nie? Na szczęście prowadzimy tu z kolegami akcje edukacyjną chroniacą przed różnego typu oszustami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"TU POMAGAMY NAUCZYĆ SIĘ ZARABIAĆ\":) Użytkownik jest zapraszany do lawinowego systemu inwestowania, który potocznie nazywa się piramidą finansową. Obecny łańcuszek, zachęca do uiszczenia opłaty w wysokości 900 złotych (Inteway) na jeden z podanych w treści rachunków bankowych i przesłania wiadomości dalej z dopisaniem swojego rachunku do listy. Użytkownik wabiony jest możliwością szybkiego wzbogacenia się o 15 tysięcy złotych. Poniżej fragment, który występuje we wszystkich ostatnich odmianach piramidy – powołuje się on na Roberto T. Kiyosakiego : \"Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki – najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, nie! NIE KAŻDA PIRAMIDA powołuje się na Kiyosakiego! chcesz informować - informuj rzetelnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale informuję rzetelnie - pełno tu naciagaczy typu Naga Prawda i piramid finansowych, tylko dobrze zawoualowanych - te wszystkie Intewaye, bogaci ojcowie, Amwaje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałeś błędną informację - informacja błędna z założenia nie może być rzetelna. wprowadzasz ludzi w błąd. Kiyosaki nie ma nic wspólnego z żadną piramidą. NIEKTÓRE powołują się na niego. Ty napisałeś, że KAŻDA - to NIEPRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, najprościej bazować na tępocie ludzi takich jak \"napiszę coś mądrego\" i jego kolegów, każąc im wpłacać kasę na piramidy finansowe i samemu nabijać kabzę, nie? Na szczęście prowadzimy tu z kolegami akcje edukacyjną chroniącą przed różnego typu oszustami, takimi jak: \"napiszę coś mądrego\" i jego spółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×