Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejeczka

Kiedy należy się zasiłek dla bezrobotnych?

Polecane posty

Gość hejeczka

Jeśli sama rezygnuje z przyczyn nazwijmy to prywatnych z bycia wspolnikem w spółce jaWNEJM TZN.PO PROSTU PRZEPISUJĘ JĄ NA WSPÓLNIKA,REZYGNUJĄC W TEN SPOSÓB Z TEJ PRACY,TO MOGĘ DOSTAĆ TAKI ZASIŁEK? Jesli nie,to jak wybrnąć z sytuacji,by go mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko jest chora
najlepiej to zadzwoń do UP i zapytaj.. a zasiłek się należyjeśli masz ciągłość pracy min. rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pup.olesno.sisco.info/?id=332 Prawo do zasiłku dla bezrobotnych uzależnione jest od sposobu rozwiązania umowy o pracę, a to ile dostaniesz zasiłku czyli albo 80%,albo 100% albo 120% zależy od przepracowanych lat pracy... czytaj http://prawopracy.fr.pl/11.php W Twoim przypadku to nie wiem jak bedzie bo w sumie jestes wpólnikiem, wiec nie orientuje sie jak to wyglada w przypadku wlasnej działalnosci, ale mysle ze to podchodzi pod rezygnację za porozumieniem stron, jeśli tak bedzie to zasiłek uzyskasz dopiero po 90 dniach, wiec pomysl o tym bo przez te 90 dni moga Ci wynależć jakąś oferte pracy w Urzędzie a jak odmówisz podjęcia pracy zaproponowanej przez PUP to od razu Cię wykreślą i nici z zasiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisia19883
witam mam pytanie ja pracowalam nie caly rok potem zaszlam w caze a jak bym wrucila do pracy teras na miesac ktory mi brakuje do kuruniowki czy w takiej sytulaci przysuguje mi kurunowka dokladnie pienadze z kurunowki?? prosze pilnie o od powiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, mój pracodawca płaci mi nieregularnie a na dodatek najniższą średnią krajową. Czy jeżeli chciałbym sie sam zwolnic dostane zasiłek dla bezrobotnych?? Prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi077 - Jeśli zwolnisz się sam ( rozwiązanie umowy o pracę przez pracownika) to zasiłek dla bezrobotnych dostaniesz po upływie 90 dni od momentu zarejestrowanie się w urzędzie pracy. Nie dotyczy to sytuacji, gdy rozwiązanie umowy o pracę przez pracownika nastąpiło z powodu zmiany miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ta czarna
Nawet jesli pracowała rok a miała niskie zarobki,nie dostanie kuroniówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×