Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carol_20

czym karmić 9miesięczne dziecko ? ona prawie nie je

Polecane posty

Witam. Mam problem z moją 9 miesieczną córką. A właściwie z karmieniem jej. CAły czas jest na piersi. w 5 miesiącu dawałam jej słoiczki gerbera i inne. na początku jadła po pół, potem cały. I nagle przestała je lubić. Teraz gotuję jej sama i je ale też niewielkie ilości. Gotuje jej warzywa na zmiane z mięsem lub jajkiem tak jak polecają lekarze, często daje jej próbować potraw z naszego obiadu- wtedy je chętniej ale też nie dużo. rano dostaje jogurcik dla dzieci, potem obiadek i na kolacje kaszka na mleku krowim bo sztucznego nie toleruje ale i tak sie tym nie najada bo 5 razy na dzień pomiędzy tymi posiłkami lub zaraz po dostaje pierś bo się domaga i woła am am a i w nocy budzi się non stop. Czym ją karmić? Dajcie jakieś przepisy na smaczne obiadki, proszę i opiszcie jak to wygląda u was. Też macie takie niejadki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz tu jest ksiazka kucharska dla niemowlat www.nasza-ola.za.pl/babycook.exe mam nadzieje ze cos twojej dzidzi zasmakuje. Moja np. bardzo lubi kurczaka w jablkach :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widziałam na wakacjach
Twoje dziecię najada się w nocy,więdz niue ma potrzeby jedzenia w dzien. Daj jej zamiast mleka( w nocy) wode,to odrazu zgłodnieje nad ranem i do obiaddu:) Wiem,co pisze,bo mam takiego niejadka (po za siatką centylkowa) w domu. I napisz ile ten Twoj szkrab wazy,bo to jest istotne.A nie to ile je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... waży chyba dobrze bo 7,5 kg. Dziewczynka 8 miesięcy. Moim zdaniem normalnie ale za tydzień na wizycie u lekarza sie upewnie. Ona wygląda dobrze bo najada się mlekiem z piersi, chodzi mi tylko o to że nie bardzo chce jeść co innego a przecież potrzebuje już więcej witamin, no i musi nauczyć sie lubić co innego bo przecież nie będzie do końca życia z piersi pić. Chociaż owoce zjada chętnie gorzej z warzywami, boje się że później będzie jak moja siostra. Ma 10 lat. na śniadanie chleb z masłem, obiad ledwie dziubnie, kolacja kisiel albo budyń albo coś innego równie lekkiego. CHuda jak patyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×