Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorna19

BOJE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

mój mężczyzna wyszedł o 20 do pracy(nadgodziny)i bedzie tam do nocy,a ja panicznie sie boje byc sama w domu(no,jestem z córeczka,ale malutka juz spi).najgorsze jest to ze boje sie zasnac.boje sie tej ciszy.za duzo w zyciu sie horrorów naogladałam i teraz shizuje.zazwyczaj jak on jest w domu,to siedzi na kompie dopóki nie zasne.jeju,ale ja głupia,mam za wielka wyobraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tamnie bój zaby
nic się nie bój,te odgłosy ,które słyszysz to zmarli,oni nic ci nie zrobią,tylko postraszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karzeł560
ja tez sie boje zawsze, nigdy nie spie sama boje sie ze zobacze człowieka za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sie zawsze boje to wlaczam sobie radio:) latwiej jest wtedy zasnac i nie slyszysz tej ciszy... ja tez sie boje zasypiac, teraz jestem u chlopaka i on nienawidzi zasypiac z muzyka, ale za to ja spie od sciany jakby co, bo jak cos wpadnie to pokoju to najpierw bierze sie za niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje
wyluzuj - boisz sie pewnie bo jest noc, ciemno i cicho, ale zobaczsz ze rano wstaniesz i pomyslisz ,,po ch...bylo sie tak bac??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bój się bój
nocą zbudzi cię mruczenie,otworzysz oczy a przy twym łożku będzie stał umarlak i sie kiwał w takt pomrukow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom to sie zglaszam
jak sie b oisz cicszy i nocxnych odglosow to sobie wlacz radio tak b cicho zeby ci tylko szumialo piosenka a nie jakims niezidentyfikowanym dzwiekiem. I po klopocie. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina...27
a tam, czego sie boisz, najwyżej jakiś trup wyszkoczy ci z szafy i cie zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too tylkoo jaa..
nie ma co sie bac, chociaz ja tez jestem bardzo strachliwa jak mam zostac sama w nocy w domu czy nawet wieczorem! (cale szczescie ze to czesto sie nei zdarza), ale zeby zasnac, to wlaczam radio lub rozwiazuje krzyzowki albo czytam jakies gazety, wtedy oczy mis ie zaczynaja kleic i jest spokojnie, zasypiam i budze sie dopiero rano :) GLOWA DO GORY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszneeeee
na twoim miejscu oka bym nie zmrużyła,wiadomo kto noca stanie przy twym łozku ,brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim pocieszycielom:)teraz napewno spokojnie zasne:) ktos napisal zeby radio miec właczone,ale tez sie boje,ze z radia beda sie dzwieki wydostawac jakies.brrrrr.telewizor mi sie zjebał,i zostaje komputer,ale niestety nie moge go zostawic wł,bo za duzo pradu naciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede siedziec przed kompem dopoki nie zaczne zasypiac,wtedy moze jak sie poloze to odrazu zasne. TAK MI DOPOMÓŻ BÓG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wiem ja wiem co to jest
tylko nie krzycz głosno jak trupa zobaczysz bo córcie obudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×