Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz nie wiem nic

dlaczego kończy siezawsz na 1 randce

Polecane posty

Gość juz nie wiem nic

jakby chodzilo o wyglad-to by sie wcale nie umowili -nie jestem cwiercintelugetnka -nie jestem wojujaca feministka -mam przyjaciol, znajomych, wydaje mi sie, z ejestem lubiana, ale nie moge znalezc tej polowki; chyba sie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pewnie jestes nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie trac nadziei
w koncu go znajdziesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wiem nic
juz chyba nie potrafie w to wierzyc - najpierw lata ktos jak zwariowany, a piotem musi sobie wszystko poukladac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981zuzanka
bądz cierpliwa.............u mnie poskutkowało............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wiem nic
zuzanka jestem 2 lata starsza i czekam i czekam i czekam i juz mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981zuzanka
ja też miałam.........powiem szczerze,ze jednak przecież nadal mogę miec bo nigdy nic nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wiem nic
mnie jest trudno oswoic;) a jak tylko komus sie udaje _to zaraz ten ktos sie wycofuje - juz mialm 2 razy w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- bo się pewnie nie spodobała randka - a jak to były randki z netu to z tego co większość pisze wynika że jak nie ma \"chemii\" od razu to nie ma 2 randki - albo wszyscy liczę że jednak mamy XXI wiek i na 2 randkę powinna zapraszać kobieta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wiem nic
to co mam na nich robic? trudno jestem nudna i niech tak pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981zuzanka
powiem tak,nie jestem typem samotnika.....to jedno a drugie,ze nie jestem do tego przyzwyczajona./...przez lata mieszkałam z facetem...zostałam sama.........i kleska nie dosć ,ze nie ma gdzie kogoś poznac to jak poznasz to sami debile! tylko jedno im w głowie i tak naprawde trudno oszacowac po co oni wogóle chca sie z kimś spotkac (za nim ty się zorientujesz,ze to tylko o to chodzi..) adoraorów mam bez liku,ale to już jest nienormalne,ze każdy z nich ma odchyły bo i jak niby to inaczej nazwac! całkiem niedawno bo w kwietniu poznałam kolesia przez net,widział moje fotki,pisał dzwonił..no prawie szalał..nie dawał spokoju..twierdził,ze sie zakochał...przywoził kwiety i takie tam(bo wreszcie sie z nim zobaczyłam) po trzecim spotkaniu przestał mnie zamęczac a tym asamym przestał odzywać sie na dobre....weź i badz madra................ teraz ma fazy,dzwoni od czasu do czasu i kaze pamietać mi o tym,ze mnie uwielbia i on bedzie zawsze.....no prosze!!!! przeciez to istne cyrki.................... teraz kogos poznałam ,fakt krótka ta znajomosć ale to i tak przełom,w końcu zachowuje się normalnie i uwierz,ze nawet nie przeszkadza mi ,ze jest młodszy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooormorany
a moze np. ich czyms przestraszylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wiem nic
nie chce by to zabrzmialo jak usprawiedliwuenie. ale jestem lubiana przez znajomych, przyjaciol, latwo nawiazuje kontakty, a;e zyciue uczuciowe porazka ta=k jak u Ciebie - najpierw ktos szaleje a potem dystans, nawet nie wiem dlaczego - chyba zaczne pytac co mam odpychjacego w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooormorany
pewnie popelniasz jakies bledy , nie wiem wrzucasz na bylych , albo facet czuje sie naciskany i ucieka , a pozatym tak jak pisala kol. powyzej czesc facetow to p prostu debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981zuzanka
dziewczyny nie ma sie co oszukiwac gdyż większość to wariaci..przekonałam sie na własnej skórze i nikt nie wmówi mi ,ze jest inaczej,no napewno nie! czasami to już wyłam w poduche z myśla,że może trzeba się oszpecić albo udawac kogoś innego.........na nich nie ma sposobu to chyba pewne.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wiem nic
ja po moich przejsciach z facetami_to zaczynam sie bac, moze inaczej nie chce sie spotykac juz wcale bo czekam co mi kolejny za numer wykreci znikanie bez slowa to staly motyw albo unikanie jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wiem nic
nie wiem czym odstraszam? serio staram sie byc zawsze naturalna - a skoro nie podobam sie taka jak jestem tzn z emusze czekac na ta nieszczesna pokowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×