Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aaganieszka

praca w angli studia w Polsce

Polecane posty

pracuje w angli obecnie mam dziekanke ale chciala bym kontynuowac studia chciala bym latac z angli do Polski moze ktos wie jak trzeba to zalatwic z uczelnia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sobie załatwić indywidualny tok studiów, mój znajomy tak miał, przytalywał po prostu 2 razy w roku na egzaminy, ustalił z wykładowcami, że nie będzie chodził na zajęcia. jest to do zrobienia. znajoma z kolei nie pracowała zagranicą, tylko w Polsce, ale pracowała na cały etat, studiowała dziennie, na zajęcia nie chodziła, a udało jej się ukończyć te studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnie dwa lata studiow latalam do polski z anglii zeby zaliczac egzaminy, mialam indywidualny tok studiow, bylo ciezko, czasami koszmarnie, wszyscy znajomi lapali sie za glowe jak im mowilam ze chce pracowac w uk a studiowac w polsce, oczywiscie wszyscy nie wierzyli z eskoncze studia i mowili ze to niemozliwe ale wszystko mozna zrobic, powodzenia, ja dalam rade to Ty tez dasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to uzalaj sie dalej ...
I co Wy wyniosłyście z tych studiów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zalatwiac to w prost z dziekanem i czy jakies pismo pisac w sumie bede miala tylko kilka dni zeby to zalatwic i nie wiem od czego zaczac i czy zdaze dlugo trwa taki proces na zgode???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to uzalaj sie dalej--- wynioslam z nich wiecej nic co niektórzy, myslisz ze tylko obecnosc na kazdych zajeciach swiadczy o zdobytej wiedzy, i tu sie mylisz agnieszko---- ja zlozylam podanie w dziekanacie, musialam załaczyc zaswiadczenie o tym ze pracuje za granica oraz miec dobra opinie jako studentka (niezalegle egzaminy, w miare dobre oceny), złozylam to podanie w sierpniu, odpowiedz od dziekana uzyskalam pod koniec wrzesnia, wiec jesli planujesz pracowac za granica a studiowac w polsce to musisz sie pospieszyc z zalatwieniem formalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiały coś wynieść, żeby zaliczyć takie same egzaminy, jak osoby, które w zajęciach brały udział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam ze tylko sie wydaje ze jak sie ma indyw. tok studiow to jest tak slodko, w moim przypadku zawsze dowalali mi dodatkowe materialy, bo nie bylo mnie na zajeciach, wiec wedlug wykladowcow byloby niesprawiedliwe gdybym miala do zaliczenia tylko to co pozostali ktorzy uczeszczali regularnie na zajecia, czesto musialam czytac dodatkowe lektury, ale jak sie chce to mozna pogodzic prace i nauke, nawet zagranica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie musze sie sprezyc i napisac jakies podanie jest tylko jeden problem najszybciej w Polsce bede we wrzesniu no nic dzieki za rady mam nadzieje ze uda mi sie to zalatwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×