Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shamanka08

gdzie mieszkać i co zwiedzać

Polecane posty

Gość Bóbrka
chyba Bóbrka jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam tam, musi być pięknie... na necie zdjęcia są super. Pomóżcie, kto był i wie, gdzie jechać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóbrka_
to chyba najbliżej i szlak turystyczna jest stamtąd do Soliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze po południu - jak będzie mój mąż, który uwielbia Solinę, ja byłam tylko raz, więc nie pamiętam dobrze co zwiedzaliśmy, my wybieramy się w to miejsce w połowie wrzesnia, śpimy w hotelu solina, ale tylko dlatego, że będziemy tam tylko 2 noce i chcemy by było nam wygodnie, na pewno są tańsze miejsca, odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, tam jest taka świetna knajpa, gdzie podają pstrąga z masełkiem czosnkowym, pycha:) i jeszcze taka druga - wygląda jak statek - nie polecam, bo obsługa była fatalna. a co do zwiedzania to na pewno byliśmy na Chatce Puchatka - to jest Połonina Wetlińska, dośc prosto wejść, a widok piękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak obiecałam. Jeśli samochodem to koniecznie trzeba zrobić wielka pętlę wokół Bieszczad, na wszystkich mapach jest zaznaczona, poza tym Polańczyk, Cisna. A tak w ogóle to własciwie każde miejsce jest piekne, więc naprawdę warto!! Miłego odpoczynku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsss ...
w lipcu byłam przez tydzień w Solinie, wynajmowaliśmy domek, 150 PLN/noc . Byliśmy we czwórkę ale spokojnie moze sie tam zmieścić 6 osób albo nawet wiecej. Szlaki wokół samego jeziora są krótkie i dość łatwe, ale to takie niskie góreczki, aby wejść na Połoninę Wetllińską należy sporo podjechać autem , tak samo jeśli spróbujecie podejścia na Smerek ( fantastyczny widok). Chatka Puchatka to taki pierwszy przystanek, bardzo łatwy szlak, ale ceny w Chatce kosmiczne :) Polańczyk sam w sobie bardzo geriatryczny, duzo starych, schorowanych ludzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niommm
co znaczy geriatryczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solaAA
Mnie też interesuje ten temat, piszcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solaA
??? nikogo Nikogo... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa blada..............
łowić mozna, ale oczywiście nie przy tamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkret
Polecam Ośrodek Wypoczynkowy Brzoza. Posiadają świetne domki letniskowe. Blisko zapory solińskiej i szlaków turystycznych, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam http://www.domkinadsolina.net – Domki nad Soliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossssss321
Zapora i jezioro Solińskie to coś pięknego. W tamtym roku na wczasach nad Soliną korzystałam z domków w Polańczyku http://www.4poryroku.bieszczady.pl/ . Polecam bo nie dość, że widoki z balkonu na góry i jezioro, które o poranku wygląda bajecznie to ceny w stosunku do domków świetne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luwet
Bardzo lubię Solinę, przepiękne góry, jezioro, polecam wybrać się na kajaki, coś wspaniałego :) Tanio spaliśmy w uroczym góralskim domku znalezionym na portalu http://nocujznami.pl/. Solina nie jest wcale droga, nocleg można tanio znaleźć, chociaż przyznaje, że barów, restauracji i innych atrakcji jest bardzo dużo, więc ciężko też jest nie wydawać nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeradów Zdrój jest pieknym miejscem ;) niedawno stamtad wrocilam- spedzilam tam calutki urlop w ośrodku Kaja :) i bylo ekstra :) przyjemne wnetrza w pokojach, przystepne ceny, czego chciec wiecej :) a kawalek od osrodka wszelkie okoliczne atrakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zawsze dobrze wspominam wakacje nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×