Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale naprawde

dlaczego polki?????

Polecane posty

Gość ale naprawde

dlaczego wszystkie Polki maja takie same niemodne juz nigdzie za granica fryzury z grzywka, prosta czy skosna , niewazne. Na zachodzie od ponad roku jest to niemodne.A w Polsce wysyp No i te straszne pasemka??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta polka
w ogole to polki sa za cofane, niemodne i beznadziejne.Wlasnie wrocilam z wysp i majac porownanie stwierdzam ze polki ubieraja sie jak wiesniary,zero gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierd*lisz ;D gratuluję podążania za modą, ja mam taką fryzurę, która mi pasuje, a nie taka która jest aktualnie modna. Włosy to nie ciuchy, czy butyi. Potem chodzą takie niby modnie ostrzyżone dziewczyny i wyglądają idiotycznie bo fryzura nijak pasuje do kształtu twarzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
ja tez mieszkam na wyspach i dlatego to napisalam. jak przyjezdzam do Polski to widze wszedzie identycznie sciete dziewczyny, jak z matrycy.A jak w Londynie widze osobke z odrostami , grzywka, i zniszczonymi wlosami , a na dodatek jeszcze w dzinsach i butach sportowych, oraz koszulce nike to na bank Polka na wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
o stroju to sie nawet nie wypowiadam, bo szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co biega z ta grzywką
przeciez grzywki sie nosi od lat? Zakazane? O jakas specjalną grzywkę chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a...
ja ide za moda,jesli chodzi o ciuchy.ale wlosy swoje mam na tyle oryginalne,ze nie zmieniam fryzury od lat,bo mi w niej po prostu dobrze.nie rozumiem w ogole,jak omzna scinac wlosy w zaleznosci o tego,co jest modne.czesc panienek z tymi grzywkami wyglada fatalnie ,nie mowiac juz,jak sobie niszcza wlosy prostowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
chodzi mi o to ze jak ostatnio bylam w Polsce to wszystkie panny przekrojowo przez Warszawe i Lodz, bo tam bylam, mialy grzywki. czasami sie zdarzala naturalna dziewczyna. A malolaty kolo 20 to juz obowiazkowo-tlenione, albo bilao-czarne pasemka+ grzywka. Starsze kobiety duzo lepiej, duzo naturalnosci, albo dobry kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tego pecha, że zawsze prostuję na suszarce, mam długie włosy i nie lubię jak są napuszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
o to mi chodzi. Ze w Polsce jest jakas dzika moda na grzywki, niewazne czy komus pasuje czy nie .grzywka+prostownica.i ten cholerny balejaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nawet nie zauwazylam
ze jest moda na grzywki. Nosilam od zawsze ,troche wystrzepiona. bo mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a...
no ok,ale na poczatku po prostu napisalas,ze grzywki sa juz niemodne i to Cie razilo.ale co do tych tlenionych lasek lub czarnych z wyprostowanymi wlosami,to sie w 100% zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a...
a najgorzej jest,jak laska o ciemnych wlosach robi jasniutkie pasemka.tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
bo w polsce to wyglada mniej wiecej tak jakby to byl jakis szal na swiatowym rynku mody. Albo na przyklad kiedys jeden moj znajomy angol po wycieczce do Krakowa spytal czemu u nas wszystkie panny nosza dzinsy do klubow. Taki styl dzinsy+top , obcasy i tak latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a...
tak,jeszcze spodnie obowiazkowo troche rozszerzane,biodrowki,z paskiem,buty-takie z czubami eleganckie i do tego klubowa bluzka krotka.Polki nie kieruja sie swiatowymi trendami,zreszta do nas wszystko pozniej dochodzi,a bardziej oryginalne rzeczy nie sa akceptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
no wlasnie, a wystarczy naprawde wygrzeba cgdzies jakis fajny dodaTEK, ciekawa spodnice, narzutke, nalozyc jedna bluzke na druga, pasek, ciekawe rajstopy i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
a ...ten kolega wlasnie podkreslal ze te dzinsy sa rozszerzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a...
ale gorsze jest chyba to,ze jesli u nas wyjdzie ktos oryginalnie ubrany,to od razu wszyscy sie gapia jak na kosmite.moze dlatego duzo ludzi rezygnuje z ciekawego stylu i wtapia sie w tlum,zeby miec swiety spokoj.dziwnych mamy rodakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a...
ja jak wyjde w mniejszym miescie w zwezanych,to tez sie gapia.dla nich,to brak wyczucia stylu.dobrze,ze w tych wiekszych juz sie ludzie pogodzili z tym,ze nie kazdy w rozszerzanych lazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
fakt.ostatnio nawet dowiedzialam sie od jednej ze wedlug niej panny ktore podazaja za moda nie maja wlasnego stylu, a ona ma( zawsze obowiazkowo cos nike albo adidas, dzinsy, obcisla bluzka).A ja wlasnie uwazam z efajnie jest podazac z amoda tak zeby zawsze umiec wybrac z niej cos w swoim stylu.Wbaczam starszym paniom, ktore zawiesily sie na latach mlodosci i kultywuja ten styl ktory wtedy obowiazywal ale nie laskom 30 letnim ze ubieraja sie jak nastolatki bo niby na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
zreszta mysle ze kobietki kolo 30 raczej juz wioedza jak sie ubrac i co zatuszowac a co uwypuklic u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a...
dokladnie,mnie posadzaja o to,ze jestem pusta,skoro kieruje sie tym,co modne,w polsce panuje stereotyp,ze moda nie moze byc jednoczesnie czyjas pasja,od razu miesza sie taikch ludzi z blotem.a jak lazi codziennie w tym samym to jest ok i ta osoba jest spoko.co za brak wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke sie z Wami zgadzam w kwesti mody... we Wloszech np nikt nie nosi za malych ubran to w PL jest normalne, nie ma golych brzuchow wystawionych na swiatlo dziennie nawet w drodze na plaze ( nosza tuniczki z bawelny na stroje, luzne takie do kolanka czy zaraz przed ) zero cekinow i kamyczkow i nnych tandeciarstw no i kobiety nosza sie bardzo kobieco, seksi:) ( u nas te wszystkie w zamalych ubraniach sadza, ze sa seksi;) ) co do wlosow to owe wloszki farbuja tylko w kolory naturalne pasemek prawie nie ma tam wogole, grzywek tez tyle, ze to moze dlatego, ze tam tak strasznie cieplo...generalnie maja wlosy naturalne zwiazane, make up tez bardzo naturalny bez pawich oczu itd...bardzo dobre wrazenie na mnie robia no i tam idzie rozpoznac PL na ulicy ...ale dla pocieszenia i obrony to niemcow tez idzie rozpoznac jeszcze gorzej ubrani niz my tzn strasznie niedbale straaaaaaaaaaaasznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
mas zracje z tymi za malymi ciuchami, za ciasne spodnie, za ciasne bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulu gula
i tak wygladamy lepiej niz te wszystkie 'modne' angolice, co sie same nie potrafia ubrac tylko lataja z gazetkami w okol zary i h&m i kompletuja te wszystkie tandetne na maksa /ale za to jakie modne ohohoho/ stroje. zero samokrytyki... polki przynajmniej sa na ogol szcuple i dosyc zadbane - niechby i miala ten nieszczesny balejaz i solke, ale zawsz dopracowane. angolice nosza ubrania za ciasne o 2 rozmiary, wylewa im sie wszystko, a lakier na pazurach maja prawie zawsze poobgryzany... brrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
oczywiscie, tylko ze generalizujesz.tak wygladaja angielki z nizin spolecznych. wiedze ze nie widzialas nigdy prawdziwych angielek z klasy sredniej i wyzej i tych z londynu- nie sa grube, zawsze zrobione wlosy, swietny makijaz, swietne ciuchy.polkli sa szczuple i co z tego jak czasami patrze na przystanku jak stoi taki strach- dzinsy, plecak, jeszcze nie daj boze przykusa bluza dzinsowa, adidasy, kucyk z tylu, grzywa z przodu, odrosty dwumiesieczne na wlasnorecznie pomalowanych wlosach, i czesto papieroch w reku(teraz juz nie mozna palic na przystankach ale wczesniej ...) do tego tipsy z czego dwa zlamane, czarne niedobrze zrobione krechy, stoi taka przygarbiona, chuda i wyglada jak szczur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOLLI
a nie pomyslaas ze jesli ktos ma wysokie czoło to raczej wskazana jest grzywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
racja, popieram.Ale ktos! a nie wszyscy maja wysokie i naprawde dziewczyny- do szerokiej buzi grzywka nie pasuje--bo ja jeszcze rozszerza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOLLI
rzecz gustu i upodobania.. nie wszytkie kobiety w polsce podązaja za moda.. tak samo w anglii niekoniecznie wszytkie kobiety bede chciały wygladac modnie.. jest masa ludzi korzy bede chcieli wygladac wspaniale niczym z okładki wygladajac przy tym modnie.. ale sa tez ludzie ktorzy nie podazajac za moda bede wygladac swietnie.. naprawde nie wiem o co ci chodzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×