Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patii19

czy grubsza dziewczyna ma szansę na prawdziwą miłość

Polecane posty

Gość lusindaaa
Nie martw sie tymi wpisami, ci faceci ktorzy sa ich autorami to osoby na pewno niewarte Twojej uwagi, sa jeszcze na swiecie faceci dla ktorych liczy sie cos wiecej poza wygladem i na takiego trafisz, spokojnie, nie panikuj, na wet lepiej, bo bedziesz wiedziala, ze jest z ztoba takze z innych wzgledow niz wyglad. Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusindaaa
nawet - bez spacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie przejmuj sie patii19 . wiesz ja chcialabym wazyc wiecej ...jak ma cie ktos pokochac calym sercem to nie bedzie patrzyl na ksztalty, tylko na to jaka jestes. trzymaj sie, glowa do gory i nie martw sie tymi narcyzami co tu pisza ;) ludzi nie ocenia sie po wygladzie. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnuk Rubensa
Chłopcze, czy to naprawdę tak trudno uwierzyć, że niektórzy mężczyźni - zwłaszcza dojrzali i na pewnym poziomie, jak choćby ja mówiąc nieskromnie - wolą kobiece, pełne kształty? A może Ci malarze, rzeźbiarze, partnerzy wymienionych przeze mnie aktorek to też poprzebierane za mężczyzn grubaski?? Kompromitujesz się młody człowieku, nie potrafisz nawet podjąć ze mną w miarę równej dyskusji. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawnuku, po co w ogóle wdajesz się w dyskusję z takim żałosnym bezmózgim wypierdem jak Jacek? Czy z zachlanym menelem na ulicy też usiłujesz prowadzić rozmowy na poziomie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie weszłam przypadkiem na ten topic i myślę,że z wiekiem lepiej zaakceptować siebie :) Ja tam należę do pulchniejszych kobiet i nigdy nie chciałabym być chudsza. Owszem,są amatorzy chudzielców z wystającymi żebrami ale nie boj się,znajdziesz faceta który zaakceptuje Cię i będzie Cię kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilu, naprawdę nie rozumiesz, co ten facet pisze?? Czy Monica Bellucci to dla ciebie grubaska??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skąd się biorą takie z...by genetyczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilu, naprawdę nie rozumiesz, co ten facet pisze?? Czy Monica Bellucci to dla ciebie grubaska??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skąd się biorą takie z...by genetyczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...j....
Prawnuku,Jacek po prostu wyrazil swoje zdanie.Jesli woli chude,to jego sprawa.Nie uogolniaj,ze tylko faceci niedojrzali wola chude kobiety.To,ze wolisz te z ksztalcami,nie oznacza,ze jestes od kogokolwek dojrzalszy.A Twoje przyklady-Monica czy Kate,to NIE sa pulchne kobiety.Raczejo kobiecych ksztaltach,ale nie grube na boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, znowu jędzunia :( Kiedy Ty masz czas dla tych swoich facetów, netowa latawico :D A tak bardziej na temat - ktoś tu serio uważa Monikę Belluci za pokemona? Jeśli tak, to Einstain był półgłówkiem a Giertych jest kurduplem. Rany Juluś, gdzie ten świat zmierza... Najpiękniejsza kobieta świata kontra jakieś zapryszczone małolaty :( Czas umierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porucznik Ola
Jacuś, zgadnij kogo bym wybrała: ciebie czy Rubensa :P Dodam, że jestem drobniusieńka, malusieńka.. Ale jak czytam takie elegie dla puszystych, to aż zaczynam tęsknić za odrobiną tłuszczyku. Dla takiego faceta naprawdę byłabym gotowa przytyć 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur de bele
grubsza dziewczyna powinna najpierw stać się dziewczyną normalnej wagi, a dopiero potem szukać miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowiszowa Sowa
kur de bele & Jacek - spać smarkacze, prawdziwe kobiety (chude, grube i normalne) i tak wolą dojrzałych mężczyzn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowiszowa Sowa
Rubensie, Hungry - niech zgadnę, pewnie obaj jesteście po trzydziestce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowiszowa Sowa
O, to prawie jestem Twoją rówieśnicą :) Co za szkoda, że nie ma osobnego forum uczuciowego dla DOROSŁYCH. Jak czytam takich jacusiów to czuję się tak, jakby zapóżniony dzieciak wtrącał się w rozmowę dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowiszowa Sowa
Jacuś, nikogo tu nie interesuje twoje zdanie. Siusiu, paciorek i spać, smyku :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PĄCZUSIĄTKO81
JAK TO FAJNIE ŻE LUBIE STARSZYCH OD SIEBIE, CHOCIASZ ONI WIEDZO CO DOBRE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jeden topik o tuszy
i porzygam sie jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila20
MA!!! MA!!! MA!!! Jestem tego samego wzrostu co ty a gdy zaczełam chodzić ze swoim chłopakiem ważyłam ok 80kg jak nie lepiej.Chłopaka z wyglądu mam przeciętnego dlatego gdy schudłam(waże 58kg)wszyscy mi się dziwili dlaczego nie poszukma sobie przystojniejszej d**py.Ale prawda jest taka że on mnie pokochał za wnętrze a na ulicy spoglądaja na ciało;/ Głowa do GÓRY.Znajdzie się nie jednen jeszcze taki jak mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takkkk
Moj kolezka ma dziewczyne dwa razy od niego wiekza-serio i jakocha już 3 latka sa razem wienc badz dobrej mysli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellissimisssimi
up up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie wymiary
161 i waze 66 kilo mam szanse na milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraaaa
mam znajomą, sympatyczna, inteligentna, no i dość tęga, a do tego na twarzy też niezbyt ładna. Ma chłopaka, fajny koleś, jak dla mnie dość przystojny, sam nie za chudy, podobno ją kocha ale... No właśnie, znam ich dość długo ,a nie widziałam żeby ją przytulił, czy pocałował. nawet jej nie weźmie za rękę jak idą ulicą. coś tu nie gra. Kumpela twierdzi że on nie umie okazywać uczuć ale jak dla mnie to on się jej niestety wstydzi. Co to za związek gdy facet cię całuje i tuli tylko w ukryciu. Bo w łóżku podobno jest czuły. Panowie jak już lubicie potężne kobitki to chociaż okazujcie im swoje uczucia także na ulicy, nie wstydźcie sie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on sie jej po prostu wstydzi z reszta nie dziwie mu sie... a ty autorko wez sie pogudz ze jestes gruba i sie nikomu nie podobasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie wymiary
a ja??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek, ty smutny Idioto, naprawdę nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania? Od wczoraj się namyslasz?? Gość zadał Ci pytanie: czy np.Bellucci i Winslet to wg ciebie grube pokraki. Czy odpowiedź na to pytanie przerasta twoje możliwości intelektualne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie porownuj laleczek z tv ktore maja kase na kosmetyki dodatkowo sa podrasowane w photoshopie z grubasami z ulic hahaha... Stara panno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×