Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Co brać na zęczenie?

Polecane posty

21.08] 22:25 pyzia syzia Mam ostatnio zajob w pracy totalny, jestem słaba, kręci mi si,ę w głowie, ciągle jestem ospała i taka wypruta- nawet jak pośpię 9 -10 h. Czuję się jak przy przesileniu wiosennym. Możecie mi coś polecić na ten stan- coś conie jest kawą i coca- colą? Co sprawdza się u was w takich przypadkach? [21.08] 22:28 Ciemnooka Brunetka Napewno wczesne chodzenie spac i po 8-9 godzinach wstawanie...no i witaminy ale witaminy trzeba brac przez jakis czas zeby zadzialaly...najszybciej dzialaja takie musujace...a pozatym cwiczenia poranne... To ja tu dowodzę... [21.08] 22:28 pyzia syzia miało być \" na zmęczenie\", przepraszam , jak widać jestem tak zmęczona, że głupie literówki robię [21.08] 23:08 pyzia syzia Jezuuuuuu tylko nie ćwiczenia, ja oddam wszystko za dodatkowe 15 minut snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeny nie krzycz tak
Ja też uważam że ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosisz i masz
na zmęczenie najlepszy jest rumjanek a szczegółowo: rum do buzi a janek do łóżka Poszukaj w googlach vademecum zdrowia - jak żyć żeby żyć a w nim SAD i Witamina C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
magnez w tabletkach.Stosowałam Asargin i już po kilku dniach było o niebo lepiej.Polecam (to nie reklama :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×