Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jacek koszalek

czemu ladne dziewczyny maja chlopakow brzydali?

Polecane posty

Gość jacek koszalek

zauwazylem ostatnio pewna zaleznosc, najladniejsze i najfajniejsze dziewczyny z moej grupy maja chlopakow brzydali, na miescie tez czesto widze pary piekna i bestia, czy to juz nie ma przystojnych i fajnych facetow zarazem , ze one wybieraja takie pokraki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszalku...
liczy się to co w środku a nie tylko wygląd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszalku...
liczy sie sila wystrzalu z armaty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Albo narzekacie, że baby są puste i lecą tylko na wygląd, kasę i dużego penisa, albo że nie doceniają Waszej urody. Może by się tak w końcu zdecydować? I co Cię interesują inni ludzie? Znajdź sobie piękną i po kłopocie, bo na pewno sam jesteś przeuroczy i niedoceniony🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiii25
sa wierni bardziej i prawdziwiej kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze
a co ty myślisz bo kazdy wyładniony wypiękniony to zapewne pedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellissimisssimi
Bo na takim tle nasza uroda lśni pełnym blaskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumena21
ja jestem bardzo ładną dziewczyną.. wielu facetów się za mną ogląda na ulicy.. nawet Ci przepiękni.. mam chłopaka za którego oddałabym życie.. może dla innych dziewczyn nie jest on najpiękniejszy ale za to dla mnie JEST.. przecudowny, Kochający, Najprzystojniejszy... i wiem ze nigdy mnie nie rozczaruje... Kocham Go Strasznie..Wygląd nie ma tu żadnego znaczenia.. mi osobiście podobają sie skromni mężczyźnie a nie wystylizowane lalki..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lvf
bo największą wagę do wyglądy przywiązują osoby mało atrakcyjne. To oni szukają ładnych partnerów, dla tych b. atrakcyjnych wygląd nie jest tak istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonySam
jacek koszalek, Tez to jest pytanie ktory mi sie kreci po glowie przez lata. Nie dostaniesz odpowiedzi od kobiety. Przyznaje sie ze wiem dlaczego to mnie denerwuje. Bo jak byl okres ze nie mialem dziewczyny, to przechodzi taka ladna z jakims brzydulem i ja tylko gorzej sie czuje. Mysle jak on ma taka ladna to cos musi byc zlego ze mna. Kobiety szukaja facetow calkiem innaczej niz mi szukamy. Niektore kobiety mowia ze nie chca ladnego i znajda sobie "normalnego" a pozniej rozgladaja sie za ladnymy. Niektore to chca dom, pieniadze wygode i nic innego im nie jest wazne, napewno nie jak facet wyglada :) Czasamy dla dziewczyn mlodszych jest wazne wyglad a pozniej nie jak sa starsze, czasamy wyglad jest za bardzo wazne dla niektorych. Moge dac wiecej przykladow ale naprawde roznie to jest ale upewniam prawdziwa odpowiedz nie dostaniesz, nie powiedza ci bo czasamy same tego nie potrafia wytlumaczic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nieprawda ja tam wole przystojnych facetów:P...brzydcy mnie nie pociagaja!! a tez jestem ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba duba
Może nie brzydali, tylko prawdziwych mężczyzn, a nie jakies wydepilowane na klacie laleczki w różowych sweterkach, z żelikiem we włosach w ilosci przekraczającej pół tubki, w kalendarzyku wizyty u kosmetyczek, zainteresowania nie wykraczające poza czubek własnego nosa-co to sie porobiło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek koszalek
prawdziwy mezczyzna to moze byc przystojny i brzydki, nie chodzi o to, ze one nie maja metroseksualnych facetow, one maja brzydkich facetow! albo niskich i chuderlawych, albo grubokoscistych z wielkimi bebenami, z wielkimi nosami i odstajacymi uszami, czasmi jak z ktoryms z nich gadam, to tez nie jest jakis oczytany, taki sobie zwykly chlopek roztropek, a dziewczyna konczy studia wyzsze np. i sie tak zastanawiam, co one w nich widza, widze ze to nie jest tez kwestia kasy, bo facet jezdzi starym gruchotem np. mowi tu na przykladzie zwlaszcza moich znajomych ze studiow, bo nie znam osobiscie wszystkich ladnych kobiet spotykajacych sie z brzydalami, ale widze to czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ci sie trafila perelka
zly pan- zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkaaaaa
nie ma przecież zasady.....z doswiadczenia wiem,ze mój ukochany moze być zupełnie przecietny a nie oh i ah..i mam w nosie co mi wtedy znajomi i rodzina mówia....że nie pasuje bo ja taka piekna a on....jeśli jeden drugiego nie straszy to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellisimissima
Bo na niepozornym tle nasza uroda lśni pełnym blaskiem. Nie wiesz, że ramy nie powinny konkurować z obrazem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
nieskromnie mówiąć ja uchodzę wsród kobiet za niebrzykiego faceta i zauważyłem że mam trudniej niż ci co nie są przystojni gdyż ja jestem wystawiany próbę przez dziewczyny gdyż te myślą że przystojny to równa sie niewierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkachrzestna
pytanie jest źle postawione. To brzydcy faceci maja ładne dziewczyny, bo muszą sie dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ci brzydale nie boja sie pordywać. Ja jestem przystojny a dalej jestem prawikiem, a za 3 lata stuknie mi 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobno jestem śliczna jak laleczka a miałam faceta o urodzie shreka, dlaczego ? Bo myślałam że na lepszego mnie nie stać więc sobie wzięłam nieroba jelopa i grubasa, który na koniec bardzo źle mnie potraktował , dziewczyny nie popelniajcie mojego błędu , nie ma czegoś takiego jak " nie zasługuje na lepszego "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie wychodzą bardzo błędnego założenia ze brzydki ma bogate wnętrze , ja miałam brzydkiego i jego powloka i wnętrze były paskudne , teraz mam przystojnego ze się inne za nim oglądają a jest dla mnie bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze powtarzam " wole miec przystojnego ktory jest wierny BO TEGO CHCE , niz brzydkiego ktory jest wierny nie dlatego że chce tylko dlatego że laski go wysmiewaja "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie wiem, tez często sie zastanawialam jak patrzylam na wieletnie związki : ) ani przystojni, ani fajni, takie zwyczajne ponure gbury i kurcze nie wiem... co w ich przypadku te panie oczarowalo : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnie to irytuje. Tu raczej chodzi o ich indywidualny gust. Poprostu facet musiał się trzy razy bardziej starać. To nie znaczy ze przystojnego by nie wzięły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×