Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaniiaaaaa

niezaradny afcet

Polecane posty

Gość aaaaaaaaniiaaaaa

Mam problem choc komus moze sie wydaac oczywiste ale chce znac Wasze opinie. Jestem wykształocna osoba mam prace zarabiam srednio dalej studiuje, rodzice sa w stanie mi pomoc mam samochód prawo jazdy.monza powiedziec ze jestem ambitna,jednak moj facet nie wykazuje zadnych ambicji takze pracuje zarabia tez srednio,kazde wakacje płacimy na pół (nawet wtedy gdy nie pracowałam)ostanie wakacje ja płaciłam.Bardzo lubei zwiedzac i zawsze ja ustalam trase co zwiedzimy gdzie pojedziemy bo jakby nie ja to on by dał propozycje na wies do babci, ja jezdze wszedzie on nie ma prawo jazdy (dwa kursy zrobione i nic). mieszkanie ma po babci i czeka az ja jej wyremontuje on tam palcem nie kiwanal wogole przeraz mnie zycie z takim człowiekiem a wogóle ostanio stwerdzil ze pojedzie na nastepne wakacje gdzie ja zechce jak oczywiscie ja zapłace co wy myslicie o takim facecie ja juz nie mam słow czy da sie go jakos wychowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
dlaczego tak sadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
a tobie by takie zycie odpowidalo jak on ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
sama nie wiem łudze sie chyba ze to sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dommminiczka
dla mnie taki facet jest bez ambicji. Nie szanowałabym kogos takiego ! Zmieniaj kolesia na nowego ! Co zrobisz jak Ty nie bedziesz mogła pracowac, Umrzecie z głodu ?? Dziewczyny nie róbcie głupstw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdffg
no nie zazdroszcze ci takiego faceta. a chociaz ladny i dobry w lozku czy tez tragedia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dommminiczka
napewno tez bez sensu, po co ma sie starac jak ma od tego swoja dzieczyne ... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
a na wakacjach to jakbym ja nie kupowala jedzenia to głodowalibysmy bo w dodatku on nie dosc ze nie zaradny to jeszcze skapy ja sie boje zycia z kims takim widze ze ludzie podzielaja moje obawy prosze o wypowiadanie sie na ten temat moze dziewczyny tez mialyscie przygody z takimi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
w łozku sredni nie pije nie pali bez nałogow ale co z tego jak nie zardny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dommminiczka
żenada, az szkoda pisac ! poprostu dzieczyno kopa mu daj, i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dommminiczka
to fajnie ze ma jakies dwie zalety ! To ze nie pije i nie pali ! ROzumiem ze bije !DZiewczyno wiecej szacunku dla siebie ! Jak facet ma Cie szanowac i dobrze traltowac jak Ty sama nie nauczyłas tego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak Aniu objawia się
Jego spąpstwo? Mieszkanie jest jego?tzn włąsność po Babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem tylko tyle
a z wyglądu jaki jest? brzydki, średni czy przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
dominiczko masz racje on do niczego sie nie garnie jeszcze cały czas namawia mnie zebysmy razme mieszkali a o remoncie tej swojej rudery nie ma mowy jak ja nie zrobie to nie bedzie a tam szfaa 20 lat nie odsuwana i gumolity 23 lata na ziemi to mi poiwddzial ze nie ma dziury to po co mam zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
jego skapstow objaiwia sie tak ze jak gdzies idziemy to nic nie kupi woli głodowac jak do mnie przychodzi to sie objada pije co mu dam a jak ja do niego poszłam i mowie zeby dał mi sie cos zimnego napic to powiedzial miz e go nei stac na soki tak jak mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
mieszkanie komunalne po babci bez mozliwosci wykupu jest głownym najemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężki przypadek. wyrazy wspól
czucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
przystojny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
Nie wyznałam wszystkiego... Mój facet jest mistrzem... o.r.i.g.a.m.i :) Potrafi ustami ułożyć z banknotu dziesięciozłotowego takiego pięknego łabądka :) którego dzióbkiem drażnię potem moją śliczną fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
jak myslicie wolabyscie swoje mieszkanie czy pakowac w te jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** **
on nie jest niezaradny!! on jest wygodny!! pogoń go do roboty!! jak się da zagonić to jeszcze może się da uratować, a jak nie...cóż. są ludzie niezaradni, którym nic nie wychodzi i przysłowiowe kłody pod nogi..ale się STARAJĄ a twój się nie stara, bo jest leniem, obibokiem i tam mu wygodnie...i to dopiero jest smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
co to za prowokator sie podszył;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** **
w życiu by złotówki w ruderę nie włożyła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dommminiczka
nauczyłas go wygody !Pogratuluj sobie sama ! Gosc jest tak bezczelny ale Ty mu pomagasz w tym i on jest utwierdzany ze ok ! chce zebsycie raem mieszkali wtedy nie ebdzie musiał kombinowac kasy na zycie ! Bo Ty dasz wszystko ! Robisz to cały czas wiec on mysli ze bedzie tak dalej ! On jako facet jest tak bez ambicji ze az nie moge uwierzyc !Bo kazdy normalnie myslacy nie pozwoliłby sobie na jakies drogie podarunki od dzieczyny !Krępowało by go to, a dla niego to codziennosc! I prosze Cie nie nazywaj tego NIEZARADNOSCIĄ tylko WYKORZYSTYWANIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
mam rozdwojenie jaźni i ta bardziej inteligentna część mojego ja, podszywa się pode mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
nie moge narzekac bo pracuje i nadgodziny robi ale co z tego jak to taka marna praca do nnej sie nie garnie prawo jazdy to drugi kurs robi i nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaniiaaaaa
wogole wakacje kiedys postawili nam pobyt moi rodzice zaplacili za pokoj a on napocztaku jakies fochy ze eic che spopnsor a pozniej ani słowem jak moja mama powiedziala ze nam pomoga sie urzadzic to on na to powiedzial jak maja niech daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×