Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka18

pytanie o sesje zdjeciowe... co o tym myslicie?

Polecane posty

niedawno umówiłam się u forografa na sesje zdjęciową... prosił mnie jednak abym przysłała mu na e-mail kilka zdjęć, by mógł zastanowić się nad charakterem i tematyką sesji... wysłałąm mu ok. 8 zdjec... na jednym z nich byłam ze swoim facetem... Fotograf odpisał: \"Rada na przyszłość. Nie wysyłaj fotografom zdjęć ze swoim chłopakiem, bo większość moich kolegów \"po fachu\" nie będzię zainteresowana taką sesją...\" ... i sesji nie będzie... powiedzcie mi prosze, czy to rzeczywiście ja popełniłam błąd wysyłając to zdjęcie... czy z tym fotografem jest coś nie tak? może miał jakieś inne zamiary poza fotografowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exmodelka
poprostu liczył że Cię przeleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zero profesjonalizmu. To jakiś palant! Dlaczego fotograf nie miałby byc zainteresowany sesją z dziewczyna która ma chłopaka? Przecież czesto robi sie takie zdjecia wlasnie dla swoich facetow. Absolutnie nie przejmuj sie, nie popelnilas zadnego bledu. Znajdz profesjonaliste a nie kretyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druuu
Hej, ja też robię zdjęcia (jestem kobietą), choc nie mam profesjonalnego studia. Też przed sesją chcę żeby osoba przesłała swoje zdjecie. Ale to z chłopakiem to przesada i świadczy tylko i wyłącznie o niecnych zamiarach. Uczciwy fotograf zaproponowałby też sesję z chłopakiem, zapytałby jak chciałabyś byc ubrana (żebys wzięła różne ubrania itp). To raczej Ty powinnas poprosic go o jakies zdjecia innych dziewczyn, żeby się zorientowac co potrafi. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wypowiedzi 😘 wydawało mi się to dość dziwne, ale potrzebowałam opini innych osób :) rozejrze się za innym fotografem pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×