Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deboraa

Kolory dla blondynek

Polecane posty

Gość deboraa

Przyznam się podłapałam temat od brunetek ;) I mam pytanie, jakie kolory ubrań pasują blondynkom z cimniejszymi włosami:P No bo mam taki odcień cimnego blondu :/ Poradzcie co pasuję aby wyglądać świetnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze umówmy się, ze niekoniecznie z ciemnymi włosami, ale ogólnie blondynkom :) Według mnie czerwony, niebieski, turkus, brąz. Jak coś mi się przypomni, to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze
ja uwielbiam kawowy, jasny bez i mint-to taki rozowo-lososiowo-mysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio nosze
ubrania w kolorach - ciemny zielony, brązowy, troche czarnego. byle nie różowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natty
Absolutnie nie brązy i ciemne zielenie bo wygląda się w nich jak śmierć.ja sama mam ciemny blond i pasują nam błekity (jeśli masz niebieskie oczy),jasne róże(choć nie każdy lubi) i inne pastele.pozdrawiam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natty
Absolutnie nie brązy i ciemne zielenie bo wygląda się w nich jak śmierć.ja sama mam ciemny blond i pasują nam błekity (jeśli masz niebieskie oczy),jasne róże(choć nie każdy lubi) i inne pastele.pozdrawiam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jasna blondynka, ale z ciemniejsza karnacja ;) Uwielbiam turkus, biel polaczona z elementami czerni ( w dlugiej prostej, bialej koszuleczce typu T shirt Blondyneczki wygladaja jak aniolki :P ) Nosze tez czesto czern, blond i czarny mrrr seksi ;) Hymm fiolet tez pasuje i blekit ale polaczony z czarnym :) elementy srebra tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PRZECIEZ ZALEZY OD TEGO
jaki macie typ urody i odcien blondu PRZECIEZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Deep
to zależy od koloru oczu i barwy cery:) Jeśli droga Debooro;) masz włosy ciemnego blondu do tego ciemne oczy i beżową cerę:) To do Twojego typu urody bardzo sprawdzi się brąz, brąz kasztan, brąz ze złotem, zielenie...od jasnego groszku po zielen ciemną miętową:) ciemna czerwien..bordo...czerwien łamana z brązem, pudrowy róż, a nawet jasnybłękit, błękit ciemnieszy, ale nie uzywaj granatów. pasują też fiolety, są różne ich ocienie wiec mierz do buzki, w którym Ci ładniej:) żółty, różowy - zależy od stylu, jaki nosisz na co dzien:) Ale Ty nie masz stylu barbie...więc...myślę, że możesz używac tez pasteli..np w sukienkach...jasnymorski...wzór...na kolorze ecru..a do tego kwiatki czy ciapki w kolorze siwy-różowy itp.. i na pewno czern:) Na wieczór...ja Ciebie widzę w sukience w kolorze zgaszonej czerwieni..ewentulanie cegły..bordo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Deep
I bardzo ładnie by Ci było w złotym...np w złotej sukience..złotożółta.itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kycia123
a co z kolorem bordowym? bo mam bordową sukienkę i myślę,czy zostać przy moim blondzie,czy może zafarbować się na jakiś jasny brąz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×