Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redakcjae

Pracuje w Urzędzie..na niekierowniczym stanowisku czy moge

Polecane posty

Gość takeiteasy
Nie przejmuj się opiniami ciotek-klotek. Jesteś młoda, zgrabna, to kiedy masz się atrakcyjnie ubierać? Na emerryturze?? Toz zwykła zawiść. A co do profesjonalizmu, to bez przesady. To, że w jakimś urzędzie baby chodzą w moherowych beretach, nie znaczy, że wszyscy muszą. Krótka spódniczka nie zmniejsza twoich kompetencji, a czasem zwiększa skuteczność :-) Jak w dodatku nie masz kontaktu z klientami, to w ogóle nie masz powodu do ograniczń. Odwagi, nie przejmuj się zazdrośnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
Ja tam uważam, że spódnica przed kolano nie jest zła- ale faktycznie PRZED kolano. Sama pracuję w urzędzie i do pracy staram się ubrać "stosownie"- chociaż każdy rozumie to inaczej ;) Nie widzę powodu dla którego miałbyś nie nosić tego, co chcesz. Często takie gadanie współpracowników to po prostu zazdrość. Bylebyś tylko zbytnio nie przesadzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takeiteasy jeśli uważasz że niemożna by profesjonalnie i elegancko ubrana a zarazem atrakcyjnie ubranym to mało wiesz...trzeba mieć klasę a zwracanie uwagi na wulgarność i nieprofesjonalizm uważasz za zazdrość to jesteś szukasz spisku... powtórzę linki ale co tam nie chce mi sie szuka dla mnie tak dziewczyna jest atrakcyjna i profesjonalnie ubrana. http://www.kasiazapala.com/midistansesja.html http://www.kasiazapala.com/zakietszary.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupinka
tak do 3/4 uda to powinna być napewno nie krotsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka..
Też pracuję w urzędzie, moje koleżanki spokojnie noszą spódnice przed kolano, bluzki z dekoltami i nikt problemu nie robi. Ja osobiście nie lubię się afiszować wdziękami :P za to zdarza mi się włożyć glany (zresztą nie tylko mi). Też nikt nie komentuje. Myślę, że jeśli nie masz kontaktu z klientem to krótka z spódnica w stonowanym kolorze będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwded
tylko wiesniaczi nosza miniowki do pracy, albo zwykłe qrewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sierpniu
pracuje w urzedzie. zawsze mi sie wydawalo,ze pewnych ciuchow sie nie wklada.tak mialam wpajane za studiach bo mialam takie zajecia.wiec nie do pomyslenia bylo dla mnie wlozyc n.japonki,bluzke na cienkich ramiaczkach czy sukienke z rosporkiem do majtek. ale jak popracowalam napatrzylam sie na kolezanki i nosza jak chca. jedna nosi spodnie przez tydzien te same i zmienia tylko bluzkeczki. inna wklada spodnice i nie pasujace nawet kolorystycznie do niej bluzki a inne nosza mini i zolte szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokok
a noś se co chcesz. wg mnie mozesz nawet w bieliznie isc do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecony bo nosisz mini
przynajmniej petentom będą ptaszki stawać, tylko pamiętaj dupcią do klienta lub dużymi balonami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepsza spódnica do pracy to taka do kolana. Tu nie chodzi o prawo, ale o schludny wygląd. A do tego jakies zgrabne szpileczki. Mnóstwo idealnych do pracy jest na Eobuwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×