Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eseczka_24

dziewczyny hip hopowe

Polecane posty

byłam z kuzynem w sketeshopie ... chciał sobie kupić spodnie ... przed nami stala dziewczyna przy kasie ... 160 cm ... włosy długie ... szerokie gacie z krokiem w kolanach i długim t-shircie do kolan ... ja jej nie osądzam ... ale oglądając teledyki czasami hip hopowe to tam laski są w bikini :) podoba Wam się taki image?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate girl
Czemu nie? Skate'ciarskie ciuchy są naprawdę fajnie. Jest tylko taki problem, że chłopak skate wygląda zaje*iście, dziewczyna niekoniecznie. Ja próbuje już od dawna znaleźć złoty środek, jak się ubrać w tym stylu, ale żeby podobać się chłopakom. Moja wskazówka to: uważnie oglądaj klipy hh, tam nie wszystkie laski wyglądają jak dziw*ki, niektóre są też ubrane na skate, np w "moja panienka" jedna laska jest fajnie ubrana... Jest wiele takich klipów, jak znajdziesz jakiś inny to też podaj nazwę na tym forum. Chętnie obejrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w odległych czasach byłam dziewczyną hip hopową, pozniej wydoroslałam, choc miłlosc do muzyki nadal jest;) Najlepiej moim starym okiem:p wyglądają dziewczyny, ktore nie nosza na tylku worków, lecz lekko szerokie spodnie, a na gore jakis fajny top, albo obcisły, albo troche luzny. Trzeba eksponowac bioderka, ładną klatke piersiową, brzuszek - ale bez przesady;) Aaliyah bardzo ładnie zawsze sobie to komponowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbaaa
ja na codzien ubieram sie normalnie . ale kiedy na zajecia z hip hopu zakladam luzne spodnie i luzna bluzke a pod to top ; D przewaznie laski fajnie wygladaja w dresach ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×