Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość openfinance

Praca w agencji reklamowej-- jakie wymagania? jak sie dostać

Polecane posty

Gość gość
Ja pracuje w niemieckiej agencji reklamowej .Zajmuje się PR i marketingiem na rynek polski. Super sprawa. Ciągle się coś dzieje, nudą nie powiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMS
Nie wiesz od czego zacząć? Spróbuj w agencji MEDIAMASS http://mediamass.pl W zależności od tego jaki prezentujesz poziom i jakim dysponujesz potencjałem, możemy dopasować Ci ścieżkę kariery od praktyk, stażu lub samodzielnego etatu na miejscu lub zdalnie. Pisz: rekrutacja@mediamass365.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingixxx
Od mniej więcej ośmiu lat przy realizacji efektywnościowych kampanii sprzedażowych współpracuję z marką numediapoland.pl. Dzięki nim zdobyłem wizerunek eksperta w dość trudnej branży pożyczkowej, kampanie linków sponsorowanych u nich dopiero zaczęły działać na moją korzyść. Ogólnie mobilna ekipa, prowadzili wiele zróżnicowanych kampanii i można w wielu kwestiach się z nimi skonsultować, aby np. nie zmarnować potencjału już zebranych leadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaki to będzie typ agencji, zobaczcie tutaj - http://www.tecza.krakow.pl Co innego w takiej, a co innego w miejscu, gdzie np. zajmują się marketingiem internetowym, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

ja pracuję w agencji marketingowej, jnazywa się Procontent, praca jest bardzo dobra, jest umowa o pracę i ogólne warunki dobre, wyrabiamy się ze wszystkim do 17, nie ma sytuacji, ze ktos np. zostaje dluzej w biurze bo się nie wyrobił, jest fajnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisse25

Praca w agencji reklamowej marzyła mi się od zawsze, mimo iż nie posiadałam odpowiedniego doświadczenia aby taką pracę dostać. Dlatego właśnie wybrałam się na na kurs zarządzania mediami społecznościowymi w Szkole Mistrzów Reklamy w Warszawie. Fajnie przygotowało mnie to do pracy, kurs był bardzo ciekawy i był  prowadzony przez osoby pracujące w agencjach reklamowych, którzy tworzą świat reklamy i mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisnia

Staraj się zaczynać od firm które są już na rynku od jakiegoś czasu i są w różnych związkach. Moja przygoda z PR i marketingiem zaczęła się od Procontent i dzięki temu, że stale inwestują w rozwój trwa ona nadal w tym samym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 17:06, Gość openfinance napisał:

Chciałabym zacząć się starać o pracę w agencji reklamowej. Ukończyłam studia informatyczne ale nie dotyczą one grafiki a pewnie ona ma duże znaczenie przy tego rodzaju pracy. Aktualnie chcialbym ukonczyc roczną szkołę o kierunku specjalista ds. reklamy by pogłębić praktyczne umiejętności. Jak jest na rozmowach w tego typu firmach? Na co zwracają największą uwagę. Na początek jestem w stanie odbyć staż w takiej firmi tylko po to by zdobyć jakiekolwiek doświadczenie w tej dziedzinie. Nie zależy mi na pieniądzach. Poprostu czuję ze chcialbym tam "wylądować " 😄 Może ktoś pracuje w takiej agencji i troszkę się podzieli infomacjami na ten temat 😉

Praca w agencji nie jest taka łatwa, jakby się mogło wydawać, ale to oczywiście zależy gdzie trafisz. Ja początkowo trafiłam do agencji, która była mega nierzetelna i która nie szanowana praktykantów. Niewiele nauczyłam się, a pracowałam jak wół, albo nawet dwa 🙂 Później trafiłam do znanej agencji na S i tam byłam od razu konsultantem - bezsens. Nie znałam produktów, ale miałam sprzedawać. Szybko się stamtąd wymiksowałam. Porzuciłam plany zostania marketingowcem, a zostałam handlowcem. Założyłam swoją firmę, mam sklep internetowy i działam na 110% swoich mocy. Usługi marketingowe zleciłam agencji, która zatrudnia specjalistów. Wiem, że mega się rozwijają i szukają nowych pracowników, więc przez wdzięczność za ich pracę podsyłam Ci namiary: https://dreamlike.pl/kariera/ Może przydadzą Ci się lub komuś innemu z tego forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy przede wszystkim od tego, jaki konkretnie zawód chcesz wykonywać w ramach tej agencji reklamowej. Ja na przykład też pracuję w jednej agencji reklamowej jako hostessa  :classic_smile: Znalazłam tą pracę w Internecie przed pierwszym rokiem studiów w ogłoszeniach o poszukiwanych do pracy jako hostessy studentkach dziennych lub zaocznych  :classic_smile: Wymagana jest w niej przede wszystkim miła prezencja, komunikatywność i dyspozycyjność. A ja jestem akurat studentką dzienną, więc godzę moją naukę z pracą w weekendy i wakacje :classic_smile: Oczywiście czasem bywa trudno, ale nie ma co narzekać, bo dzięki temu ja teraz już imprezuję tylko za swoje :classic_smile: Rzadko bo rzadko , ale jaka satysfakcja :classic_smile: Ta wymagana większa dyspozycyjność kosztuje mnie praktycznie tylko nieoglądanie moich ulubionych seriali i czasem trochę gorsze oceny :classic_smile: Da się :classic_smile: Wystarczy chcieć i nie narzekać :classic_smile: Nie takie wyrzeczenia muszą podejmować niektórzy ludzie, co tylko pracujące studentki :classic_smile: Godzenie studiów dziennych z pracą w takiej właśnie wspomnianej agencji reklamowej jako hostessa na pierwszym roku moich studiów dziennych to było dla mnie tylko małe wyrzeczonko :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×