Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dog in the fog

BIUSTONOSZ 65B!!! GDZIE KUPIć, JUZMAM DOść SZUKANIA...

Polecane posty

Mam problem z kupnem stanika, potrzebuje 65B/C a nigdzie ale to nigdzie nie ma takich, wszędzie zaczynają sie od 70tki, na Allegro parę jakichś resztek ale normalnie we wszystkich sklepach internetowych nie ma... Już mam tego dosyć.... Znacie jakąś firmę produkującą biustonosze w rozmiarze 65B??????? 70tki są dobre ale tylko do paru prań.. Potem są za luźne... chyba sama zacznę szyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm........
A co ty zeber nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzinna
w H&M poszukaj, tam zadje się mają malutkie rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziala
zawsze mozesz isc do gorseciarni, tam ci zrobia na wymiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaja wam tylko sklepy
trimpha niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę w HM to sprawdzę takie rozmiary... Niestety w sklepach internetowych gdzie można znaleźć bieliznę lepszych marek-Triumph itp nie ma 65tek... Byćmoze im to nie schodzi po prostu, co może nie znaczy ze firmy nie produkują takich biustonoszy... Niestety cieżko będzie dostac, hehe moze na specjalne zamówienie? ;) Uh, gorseciarnia fajna sprawa tylko w życiu nie widziałam nigdzie gorseciarni. Przynajmniej na Sląsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_laska
coż... myslę ze spróbowałabyś z 70...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo!!!! jestem chuda pod biustem i w talii... mam tam z 60-65 a w biuscie 83-85 i tez nie moge kupic biustonosza :( konczy sie na tym ze kupuje 70B na 2 prania... ;/ ale myslalam ze tylko ja tak mam :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma w h&m 65. tzn są ale tylko 65A - to samo w triumphie. ja też szukam ogólnie takich staników ale w PL nie ma wszędzie są, a u nas nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
a może należy kupić w pasmanterii takie haftki i przyszyć je trochę dalej niż na brzegu zapięcia do stanika. Wtedy zwykła 70-tka starczy na dłużej niż do jednego prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejtojaa
Odświeżam temat. Atlantic zamierza wprowadzić 65, zwłaszcza push-upy na zimę, najpóźniej na tą wiosnę. Ale to chyba jedyna taka firma w Polsce:( Triumph przestał produkować niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraxxxx
melisa ma rozmiary ale jak dla mnie te staniki są brzdkie. I te szerokieramiączka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam
65 D i zostaje chyba tylko allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuta65
bedziesz sie smiac pewnie ale ostatnio ogladalam 65 w tesco;p z tej fimry f&f czy cos takiego;] ogladałam A bo sama nosze;) a w hmie kupilam 75 A, ale jest o wiele mniejszy, napewno mniej niż 70;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you_can
Na eBayu znajdziesz na pewno rozmiarówkę z liczbami 60 lub 65 pod biustem - wiem, bo sama tam kupuję biustonosze. W sklepach z bielizną za to patrzyli na mnie z niedowierzaniem, kiedy pytałam o bieliznę w takich rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Butterfly
Polecam: http://www.figleaves.com/uk A z polskich: http://intymna.pl/ http://www.milena-bielizna.pl/shop/ http://intimo.com.pl/ Polecam również stronę http://stanikomania.blox.pl/html - prawdziwa kopalnia wiedzy na ten temat :D A co do H&M - już wiele razy szukałam z nadzieją, ale poniżej 70 nic nie ma (poza 65AA, ale to nawet na mnie za małe;). Owocnch poszukiwań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiowiczka
nigdzie nie ma takich rozmiarów!!!!! mam ten sam prbolem. naczytałam się o tym,ze mam źle dopasowany stanik, a jak chcę taki, co dobre na mnie lezy to nie ma takowego rozmairu!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukajcie firm
typu samantha (maja 65B bo ostatnio trafilam, sama szukalam 65G;)) milena, kostar-mozesz tez szukac bardziej rozciagliwego 60C lub 60D-kostar takie produkuje, i spokojnie w nie wejdziesz (na moje 65cm pod biustem sa sporo za luzne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio
W triumphie szukałam 70A a pani sama mi zaproponowała 65B a to znaczy że chyba mają xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oysho proponuję
oysho - ja tam kupuję takie wąskie rozmiary, nigdy nie narzekałam też na jakość. Jak dla mnie idealna, seksowna, dziewczęca, romantyczna bielizna. A przede wszystkim wygodna, dobrze szyta i tania (jeśli w promocji to już wybitnie tania). Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oycho?
mam pytanko: jakie są ceny staników 65B w oysho? czy się ktoś orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oysho
w oysho nie ma na bank staników 65B, nawet nie ma 70A, bo wszystkie się zaczynaja od 70B i są naprawdę duże jak się założy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oysho
i w triupmhie tez byłam i nie ma 65B są tylko od 70A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nieważne jaki się ma rozmiar biustu i tak są z nim ciągłe problemy. Jak jest duży to źle, jak jest mały to też źle i ciężko ładny stanik kupić. Ale jak masz problem z tym, żeby kupić biustonosz to może w necie poszukasz ?? Na koronka.pl widziałam mnóstwo ładnych biustonoszy i mają chyba wszystkie rozmiary. ( te najmniejsze też )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudznadub
mam ten sam problem zalamac sie mozna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×