Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dog in the fog

BIUSTONOSZ 65B!!! GDZIE KUPIć, JUZMAM DOść SZUKANIA...

Polecane posty

heh a co ja mam powiedzieć mając 60F? mam tylko dwa dobrze dobrane staniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a co ja mam powiedzieć mając 60F? mam tylko dwa dobrze dobrane staniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Autorko,ja ostatnio kupiłam swój pierwszy właściwy rozmiarowo biustonosz,ale ja potrzebowałam 65 d-piszesz,ze jestes ze Śląska-w Katowicach znajdziesz sklep w samym centrum miasta-Korfantego 2-firma nazywa się MIG,ich adres in ternetowy: www.bieliznaija.pl Tak jak napisałam-ja potrzebowałam większy,ale zajrzyj,nie mam pojęcia,czy mają 65 b,ale jeśli nosisz "normalnie" miseczkę b,to będziesz miała prawdopodobnie taki rozmiar jak mój-65 d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to rozmiar
mam taki rozmiar w hurcie staników do wyboru do koloru skolko ugodną , jak chcesz to jutro ci wrzuce fotki akurat mi zotsało z dostawy pare sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerplunk900
ESOTIQ tylko tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffiutiutii
mam kilka staników 65B właśnie z esotique. polecam też bieliznę Etam- naprawdę śliczna i seksowna, sklepy mają w centrach handlowych, np w Manufakturze i mają też mikroskopijne rozmiary typu 65a i b albo nawet 60. z sieciówek np cubus ma małe staniki 65. szczerze mówiąc to ja już nie mam problemu z zakupem takiego stanika, wystarczy wybrać się do pierwszego lepszego centrum handlowego, ale jeszcze z 5 lat temu nie było tak różowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffiutiutii
'Tak jak napisałam-ja potrzebowałam większy,ale zajrzyj,nie mam pojęcia,czy mają 65 b,ale jeśli nosisz "normalnie" miseczkę b,to będziesz miała prawdopodobnie taki rozmiar jak mój-65 d.' masz 65d bo pewnie nosiłaś 70b albo 75b, ale nie każdy nosi źle dopasowany stanik- niektóre kobiety mają ciasny obwód i bardzo mały biust- ja bym sobie mogła np miseczkę z 70b włożyć co najwyżej na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka19
Niektóre sklepy zmniejszaja obwód, to drrobna przeróbka, kosztuje 7 zł: http://www.shoppydoo.pl/search.aspx?search=+%09+Milena+Zmniejszenie+obwodu+biustonosza+-+US%C5%81UGA+&categoryid=124&minprice=&maxprice=&f=&fromCategoryId=124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta dzasta
dopasowana.pl ja tam kupuję 65DD albo 60E to zależy od firmy, maja ogromną rozpiętość rozmiarówek do tego bardzo ładną bieliznę, siedzibę mają na ulicy Waszyngtona w warszawie, nie pamiętam niestety dokładnego adresu ale na stronie na pewno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
A patrzyłaś na modele od Nipplex? Mają tam całkiem niezłe staniki i to w dość różnych rozmiarówkach więc można wybierać. Ja mam jeden i trzyma się całkiem nieźle i piersi w nim ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
] klassi, won z tym spamem, przecież to są rozciągliwe szmaty w 3 rozmiarach,a nie biustonosze! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomaroko123
mam do sprzedania stanik 65c - czyli jest to miseczka B potencjalnych rynkowych staniczkow... NOWY ORGINALNY ! nie nosilam go .. kupilam bez przymierzenia i jednak musze miec 70 . ZAINTERESOWANYM MOGE PRZESLAC FOTKI PISAC ;) KOLOR ŁOSOSIOWY W KWIATKI USZTYWNIANY Z WKLADKAMI MATERIAL BARDZO PRZYJEMNY JUZ SOBIE KUPILAM ODPOWIEDNI ROZMIAR I NOSI SIE SUPER ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuściaaaasta
Dziewczyny, serio śmieszy mnie jak czytam "dobre markowe biustonosze, np. Triumph" :P Triumph to kupa straszna! Podobnie jak wszystkie H&My i inne Oysho. Jest cała masa świetnych firm, posiadających w ofercie bardzo szeroką rozmiarówkę biustonoszy doskonałej jakości. Choćby wspomniana tutaj Freya. Ja z kolei uwielbiam biustonosze polskiej projektantki Ewy Michalak. Jestem zakochana w Effuniakach na zabój, to były zresztą moje pierwsze perfekcyjne dopasowane biustonosze. Same sprawdźcie: http://www.ewa-michalak.pl/ Obwody od 60, miski do JJ bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65B
esotiq - w promocji idzei kupić za 25-30 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
ja kupiłam 65 B w atlanticu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję tylko i wyłącznie w sklepie Salon Zdrowe Biustu w Pruszczu, bo tam dobierają biustonosze pod odpowiedni rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj poszukaj Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×