Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilonkaa

masło orzechowe

Polecane posty

Gość luna_34
mniam. a znacie to z mala iloscia soli? jakiej tofirmy? bo widzialam sloik z czerwona nakretka i kolorowa etykieta, nie moge sobie przypomniec co to bylo. pomozecie? bylo wspaniale w smakiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe bez dodatku soli ani cukru, najlepiej zrobic samemu zmielić orzeszki fistaszki w blenderze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnych sklepach praktycznie nie można znaleźć masło bez cukru i olej palmowego,jedynie w zdrowych sklepach ale tez nie zawsze bo często piszą bez soli i cukru a w składzie jest olej palmowy. Ale w internecie jak się poszuka jest naprawdę masę różnych 100% do wyboru. Szkoda trochę że tak porządne firmy słynące ze zdrowej żywności jak np .Sante wciskają tam cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodawanie cukru, oleju palmowego to zbrodnia i zepsujcie smakowe,zdrowotne produktu , z zdrowego produktu robi się trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham masło orzechowe. Jem chleb z masłem orzechowym i na to daje drzem, albo naleśniki, omlet w ten sam sposób. A jak mam ochotę na przekąskę to łyżeczką wyjadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zaopatruję w takie czyste masło orzechowe bez soli, cukru i innych psujących dodatków przez internet http://www.guiltfree.pl/pl/masla-orzechowe/1617-meridian-czyste-maslo-orzechowe-crunchy-bez-cukru-i-soli-5014213711290.html. No niestety nie ma innej rady, bo te markety to chyba same nie wiedzą co sprowadzają i jeszcze kładą na półkach ze zdrową żywnością. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezek88
Jedno z najlepszychh masel orzechowych jakie jadłam i do tego w dobrej cenie kupiłam w http://krukam.pl polecam masełko 100% pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ja wręcz jestem uzależniona od masla orzechowego! :D Najchętniej to wpierniczam łyżeczką, chleba nie jem, wiec niczego nie smaruję, ale dodaję np do owsianki, ryzanki, jaglanki i smakuje oblednie! Albo zrobic placek owsiany i na to maslo orzechowe... Pycha :) Tylko ma cholernie duzo kcal :( A i nie kupujcie masla orzechowego 100% z nieprazonych orzeszków- bez zadnego smaku, sam tluszcz ble Generalnie uwielbiam wszelkie masla z orzechow! :D Migdalowe, sezamowe, pistacjowe :D Nawet kokosowego masla zamierzam sprobowac ;) Najchętniej bym robila wlasne, ale nie mam dobrego blendera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tutaj mocny blender to podstawa. :) taki min. 600 w lepiej więcej. Zobacz sobie np. nutribullet w wersji 900w. Kosztuje trochę więcej niż "zwykłe" blendery ale jakościowo też jest lepszy. Ja w nim robię masło orzechowe. Kawe też miele. I nic żadnej awarii przegrzania. No a jednak robione samemu masło orzechowe jest 100 razy lepsze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia i gosc od blendera to SPAAAAMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingadebisak
Ja uwielbiam do owsianki, zawsze łyżeczkę daję i nadaje fajny posmak. Ale to musi byc jakieś dobre masło orzechowe, takie prawdziwe, ja zamawiam z różnych firm zazwyczaj na swojskiej piwniczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze smakuje posmarowane na cząstkach twardego jabłka o winnym, lub nawet kwaśnym, smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×