Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no no

niski poziom progesteronu

Polecane posty

czy ktoras z was miala niski poziom progesteronu? jakie sa wtedy objawy i w ogole skad sie bierze taki niski stan? piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam niski progesteron. A objawialo to sie tak, ze po owulacji temperatura nie wzrastala mi od razu i byla dosc niska. Ale poza tym, to nie mialam zadnych symptomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze 1 pytanko czy a powodu niskiego pozimu mozna miec tez brazowe i skape plamienia zamiast okresu? bo ja zamiast okresu dostalam wlasnie takich plamien ktore trwaly 10 dni potem 3 dni nic nie lecialo i znowu zaczelo sie to plamienie na kolejnych 7 dni a do gina ide w poniedzialek ale juz teraz jestem ciekawa o co w tym wszystkim chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam długie cykle i plamienia międzymiesiączkowe. dostaniesz luteine lub duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy moj przypadek moze swiadczyc o niskim poziomie? jak myslicie? do gina ide w pon ale bardzo sie tym martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam ostatnio.....
ja tak miałam ostatnio i jestem w 7 tygodniu ciąży biorę duphaston ze względu na niski poziom progesteronu.plamię do dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TAK MIALAM OSTATNIO.. MOZESZ COS WIECEJ NAPISAC BO JA U SIEBIE CIAZY TEZ NIE WYKLUCZAM czy podczas tego plamienia mialas tez taki sluz brazowy? czulas jakis bol? bo ja wlasnie nic zadnych boli jak zwykle na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na wizycie u gina powiedzialas ginowi ze podejrzewasz ciaze? robilas test zanim poszlas do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam ostatnio.....
robiłam test w dzień spodziewanej miesiączki bo starałam się o dziecko i te plamienia mi sie nie podobały.....śluz byl taki brązowy ale nie było go jakos b.duzo tydzien póżniej poszlam do gina i na usg bylo widac pecherzyk ciazowy ze wzgledu na te plamienia dostałam duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam ostatnio.....
jesli chodzi o ból brzucha to był ale taki delikatny bardziej "czułam że go mam" niż był to ból....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz! ciekawe co oznaczaja moje plamienia ... :( musze uzbroic sie w cierpliwosc i czekan na odpowiedz az do pon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam ostatnio.....
już pierwszy test wyszedł pozytywny z tym ze ta druga kreseczka byla słabiutka ale bylo ja widac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×